شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 18:45 منتشر شده در مورخ: 1400/06/18 شناسه خبر: 1766850
آیت الله احمد خاتمی:

وزارت فرهنگ اجازه انتشار ویروس فرهنگی را ندهد

وزارت فرهنگ اجازه انتشار ویروس فرهنگی را ندهد
سخنگوی هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد نباید اجازه چاپ و نشر ویروس فرهنگی را در حوزه کتاب را بدهد، خطر ویروس فرهنگی بر اعتقاد و معرفت انسان کمتر از ویروس‌های بیماری زا نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، آیت الله احمد خاتمی عصر امروز در دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابعاد و حوزه های مختلف فرهنگ را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به داد عرصه کتاب برسد.
وی ادامه داد: فرهنگ کتاب و کتاب خوانی به سمت احتزار پیش می‌رود؛ امضای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در صدور مجوز چاپ کتاب نباید اخلاق ستیز و دین ستیز باشد.
سخنگوی هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: برخی فیلم های ارزشی به اندازه تمام منبرهایی که خطبای حوزه علمیه برگزار می کنند اثرگذاری مثبت از خود برجای می گذارد و باید به این مساله توجه بیشتری شود و در برابر مخالفان تولید آثار ارزشی نیز با قدرت باید مقاومت کرد.
وی اضافه کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد نباید اجازه چاپ و نشر ویروس فرهنگی را در حوزه کتاب را بدهد، خطر ویروس فرهنگی بر اعتقاد و معرفت انسان کمتر از ویروس‌های بیماری زا نیست.

آرایش رسانه‌ای دشمن علیه انقلاب و کشور
همچنین در ابتدای این دیدار محمدمهدی اسماعیلی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تلاش است تا منویات مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ، ارتباطات و رسانه را جامه عمل پوشانده و فرهنگ را به جایگاه واقعی خود برساند.
وی بیان کرد: اگر موضوعات فرهنگی اصلاح نشود معضلات اقتصادی و اجتماعی برغم اولویتی که دارد به سرانجام نخواهد رسید.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: تشکل‌ها و ظرفیت‌های مردمی بسیاری در حوزه فرهنگی توسط جوانان مومن انقلابی فعال شده‌اند و ما باید بسترهای شکوفایی و کارآمدی بیشتر این تشکلها را فراهم کنیم.
وی خاطرنشان کرد: دشمن آرایش رسانه‌ای خطرناکی علیه انقلاب و کشور ما ترتیب داده و باید بتوانیم با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود آن را به نفع جبهه انقلاب و مومنان تغییر بدهیم.
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1766850
ارسال نظر
نظرات