شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 12:59 منتشر شده در مورخ: 1400/06/20 شناسه خبر: 1767100
معاون راهداری ایلام مطرح کرد؛

بهره برداری از پل جزمان هلیلان در آینده نزدیک

بهره برداری از پل جزمان هلیلان در آینده نزدیک
معاون راهداری استان ایلام گفت: پل جزمان با پیشرفت ۹۰ درصدی همراه بوده است که علت کندی و تکمیل نشدن پروژه عدم تخصیص اعتبار ملی و استانی است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا رضایی معاون راهداری استان ایلام در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار  گفت: پل جزمان با پیشرفت ۹۰ درصدی همراه بوده است که علت کندی و تکمیل نشدن پروژه عدم تخصیص اعتبار ملی و استانی است و چنانچه اعتبار لازم به صورت کامل تخصیص داده شود این پل تا قبل از فصل سرما و شروع بارندگی‌ها تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: این پروژه بزرگ در حال حاضر شامل ۵ دهنه پل به طول هر کدام ۲۰ متر و با عرض ۹ متر است که اقداماتی از قبیل خاکریزی پشت دستک‌ها، نصب نرده جان‌پناه و آسفالت باقی مانده تا تکمیل شود.

معاون راهداری استان ایلام گفت: مبلغ قرارداد این پروژه ۷۰ میلیارد ریال است که بر اساس تفاهم نامه‌های انجام شده بین بنیاد علوی، کمیته امداد شهرستان و اداره راهداری استان این مبلغ برای پروژه حاضر تایید و تامین شده است.

وی در ادامه افزود: بنیاد علوی مبلغ ۲۰ میلیارد ریال و کمیته امداد مبلغ ۱۰ میلیارد ریال و مابقی ۴۰ میلیارد آن توسط اداره راهداری تامین شده است.

 


انتهای پیام/الف

https://www.dana.ir/1767100
ارسال نظر
نظرات