شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:51 منتشر شده در مورخ: 1400/06/21 شناسه خبر: 1767583
فرمانده انتظامی نیشابور خبر داد؛

کشف ۱۳ هزار ۷۵۰ جعبه داروی سرقتی در نیشابور

کشف ۱۳ هزار ۷۵۰ جعبه داروی سرقتی در نیشابور
حسینعلی زاده گفت: داروهای سرقتی یکی از شرکت‌های داروسازی در نیشابور کشف ضبط شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ علیرضا حسینعلی زاده، رئیس پلیس شهرستان نیشابور ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر فعالیت مشکوک و نگهداری دارو داخل خانه‌ای در یکی از روستاهای بخش میان جلگه شهرستان نیشابور موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پاسگاه انتظامی عشق‌آباد در تحقیقات اولیه میدانی متوجه شدند داروها در ساعات خلوت و شبانه بارگیری و از روستا به مقصد نامعلومی خارج می‌شود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با توجه به مشکوک بودن فعالیت‌های متهمان و از طرفی حساسیت موضوع دستورات لازم مبنی بر رصد اطلاعاتی و پلیسی موضوع صادر و در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد داروها سرقتی است.

حسینعلی زاده خاطرنشان کرد: همزمان با این تحقیقات گزارشی از سرقت دارو از یک شرکت دارویی متعلق به یکی از شهرستان‌های هم‌جوار به نیشابور واصل که پس از اطمینان از صحت موضوع و هماهنگی با مقام قضایی، شب گذشته دو متهم دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان تعداد ۱۳ هزار ۷۵۰ جعبه دارو شامل ۲۴ قلم (انواع شربت‌ها و قرص) کشف و ضبط شد.

متهمان در مواجه با ادله و مستندات پلیس ضمن اعتراف به بزه انتسابی اعتراف کردند: یکی از آنان در ارتباط با یک شرکت دارویی، پس از سرقت داروها در چند مرحله با کمک و همدستی فردی دیگری آن‌ها را در خانه‌ای در یک روستا دپو و در ادامه با سو ء استفاده از نام شرکت، داروها را در استان‌های دیگر به فروش می‌رساندند.

برابر نظر شاکی پرونده ارزش ریالی دارو‌های سرقت شده حدود ۷ میلیارد ریال است که متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1767583
ارسال نظر
نظرات