شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 17:09 منتشر شده در مورخ: 1400/06/22 شناسه خبر: 1767986
معاون وزیر نفت:

صنعت پالایشگاهی، پیشران اقتصادی کشور است

صنعت پالایشگاهی، پیشران اقتصادی کشور است
مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآوردهای نفتی گفت: تشکیل اتاق فکر کارشناسی، بررسی چالش‌های بخش‌های مختلف تولید، انتقال و توزیع، تحولات ساختاری و توسعه به معنای واقعی آن و ضرورت توجه به نقش رگولاتوری در صدر برنامه‌های اجرایی قرار خواهد گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، جلیل سالاری، که روز گذشته پس از صدور حکم انتصاب از سوی جواد اوجی، وزیر نفت به سمت معاونت وزیر و مدیرعاملی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران منصوب گردید، صبح امروز در دفتر کار خود در ساختمان غدیر مستقر شد. 

سالاری در نخستین حضور کاری خود ضمن بازدید و گفتگو با کارکنان این مجموعه به تشریح برنامه‌های مدون شده جهت اجرا  پرداخت. وی با اشاره به اینکه صنعت پالایش به عنوان پیشران اقتصادی کشور محسوب می‌‌شود، تصریح کرد: در این راستا تشکیل اتاق فکر کارشناسی و استفاده از ظرفیت‌های کارشناسان؛ بررسی چالش‌های بخش‌های مختلف تولید، انتقال و توزیع؛ تحولات ساختاری و توسعه به معنای واقعی آن و ضرورت توجه به نقش رگولاتوری در صدر برنامه‌های اجرایی قرار خواهد گرفت.
 
سالاری در ادامه با تاکید بر اهمیت نقش کارکنان و توجه به چالش‌های نیروهای انسانی اظهار کرد: ایجاد رضایت شغلی برای نیروهای انسانی؛ رصد و ارزیابی مشکلات نیروهای قراردادی اعم از ارکان ثالث، مدت موقت‌ها، معین‌ها، ایثارگران و اتخاذ تدابیری برای رفع چالش‌های مربوط به این حوزه؛ در اولویت قرار دادن انضباط اداری، مالی و ایجاد شفافیت؛ توجه به مسئولیت‌های اجتماعی و تلاش برای گسترش فعالیت‌ها در حوزه آموزش در میان کارکنان و نیروهای انسانی مجموعه پالایش و پخش به جد پیگیری خواهد شد.
 
گفتنی است، وی پیش از این بعنوان مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و همچنین معاون مدیرعامل، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید و سرپرست مدیریت برنامه ریزی تلفیقی  در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی طی سال های گذشته مشغول به خدمت و فعالیت بوده است.
 
انتهای پیام
 
https://www.dana.ir/1767986
ارسال نظر
نظرات