شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 17:18 منتشر شده در مورخ: 1400/06/22 شناسه خبر: 1767989

شنای آب‌های آزاد قهرمانی کشور| رعد پدافند هوایی قهرمان شد

شنای آب‌های آزاد قهرمانی کشور| رعد پدافند هوایی قهرمان شد
تیم شنای آزاد رعد پدافند هوایی ارتش در مسابقات قهرمانی شنای آبهای آزاد قهرمانی کشور در 2 بخش زیر و بالای 20 سال عنوان نخست را به خود اختصاص داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسابقات شنای آب‌های آزاد قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی زیر ۲۰ سال و بالای ۲۰ سال امروز (دوشنبه) در منطقه ساحلی کپورچال شهرستان نوشهر برگزار شد.

در این مسابقات ۶۰ ورزشکار از تمامی استان‌های کشور در گروه سنی زیر ۲۰ سال در مسافت سه کیلومتر و رده بالای ۲۰ سال نیز در مسافت پنج کیلومتر با هم رقابت کردند.
 
در ماده پنج کیلومتر بالای ۲۰ سال نمایندگان تیم رعد پدافند هوایی ارتش خوش درخشیدند و مقام‌های اول و دوم را به خود اختصاص دادند. رامتین کاظمی رودسری با ۱۸ امتیاز و ثبت زمان ۴۳/۳۲/۱ در جایگاه نخست ایستاد و عباس جهانگیری با ۱۶ امتیاز در رده دوم قرار گرفت. رضا محمودی از تیم مازندران الف هم جایگاه سومی را به خود اختصاص داد.
 
در رده سنی زیر ۲۰ سال و در ماده سه کیلومتر بازهم این نماینده تیم رعد پدافند هوایی ارتش بود که مدال طلا را به دست آورد. محمدحسین قاسمی، ورزشکار تیم رعد با ۱۸ امتیاز  و ثبت زمان ۴۵/۴۵ در رده اول جای گرفت و هومر عباسی و عباس افشاری به ترتیب از تیم های گلستان و استخر نور تهران الف در رده‌های دوم و سوم ایستادند.
 
تیم رعد پدافند در هر ۲ رده سنی موفق شد در بخش تیمی هم عنوان نخست را به خود اختصاص دهد.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1767989
ارسال نظر
نظرات