شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 17:44 منتشر شده در مورخ: 1400/06/22 شناسه خبر: 1767993

لیگ قهرمانان آسیا| سفر مهدی‌خانی لغو شد/ بازگشت مهاجم سرخ ها با کاروان تیم

لیگ قهرمانان آسیا| سفر مهدی‌خانی لغو شد/ بازگشت مهاجم سرخ ها با کاروان تیم
سفر مهاجم مصدوم پرسپولیس لغو شد تا با کاروان تیم بازگردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدی مهدی‌خانی که با تلاش‌های صورت گرفته، قرار بود، امشب، دوشنبه به تهران بازگردد، با توجه به آخرین تصمیم گیری، در دوشنبه می‌ماند تا پس از بازی فردا سه شنبه با تیم به تهران برگردد.

مهدی مهدی‌خانی در اولین تمرین پرسپولیس در تاجیکستان که در ورزشگاه محل برگزاری مسابقه هم انجام شد دچار آسیب و شکستگی دوبل از ناحیه ساعد دست گردید. 
 
با تلاش‌های کادر مدیریتی و سرپرستی باشگاه، قرار بود این بازیکن بعد از این آسیب، با سرعت به تهران منتقل شود. این برنامه پس از اقدامات پزشکی و آتل بندی خوب روی دست این بازیکن و اعلام فاصله یک هفته‌ای تا ده روزه بین آتل بندی و جراحی با تغییراتی روبه رو شد تا این بازیکن امکان ادامه حضور در کنار تیم را داشته باشد.
 
در ادامه با پیگیری افشین پیروانی، مدیرتیم، و با توجه به تعداد پایین پروازها به مقصد تهران، قرار شد این بازیکن، امشب، دوشنبه، به کشور بازگردد. این برنامه نیز منتفی شد، پس از آن که مشخص گردید مهدی‌خانی در صورت انجام این سفر باید نزدیک به ۱۲ ساعت را در یکی از فرودگاه‌های کشور ثالث سپری کند. به این ترتیب، این بازیکن در اردوی سرخپوشان ماند و بعد از بازی فردا شب، همراه تیم با پرواز اختصاصی به تهران بر می‌گردد. با هماهنگی صورت گرفته، قرار بر این شده که او بلافاصله پس از بازگشت بستری شود و تحت عمل جراحی قرار بگیرد.
 
پزشک تیم فوتبال پرسپولیس، پیش از این، زمان سه تا چهار هفته را برای طول درمان این آسیب‌دیدگی اعلام کرده بود.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1767993
ارسال نظر
نظرات