شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 18:31 منتشر شده در مورخ: 1400/06/22 شناسه خبر: 1768009
سخنگوی جنبش حماس:

وعده های صهیونیستها درباره بهبود شرایط غزه دروغ است

وعده های صهیونیستها درباره بهبود شرایط غزه دروغ است
سخنگوی جنبش حماس به وعده های دروغین و پوچ وزیر خارجه رژیم صهیونیستی درباره بهبود شرایط غزه اشاره کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از الخلیج آنلاین، حازم قاسم سخنگوی جنبش حماس گفت: طرح رژیم صیهونیستی که یائیر لاپید وزیر خارجه این رژیم، درباره بهبود شرایط غزه مطرح کرد، وعده‌های دروغین و پوچ است که عملاً جنبه اجرایی ندارد.

 
وی با اشاره به اینکه حماس بخشی از این طرح شکست خورده نخواهد بود، افزود: رژیم صهیونیستی فکر می‌کند که برخی از راهکارها در زمینه های اقتصادی می‌تواند مانع تحقق اهداف ملت فلسطین برای آزادسازی سرزمین خود و بازگشت آوارگان شود.
 
قاسم تاکید کرد: ما صاحبان یک مسئله ملی هستیم. سعی می‌کنیم حقوقمان را در سرزمین و مقدسات خود پس بگیریم و با آزادی و کرامت در سرزمین خود زندگی کنیم.
 
سخنگوی حماس گفت: راهکارهای رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که این رژیم و نهادهای آن نمی‌توانند با وضعیت ملی‌گرایانه رو به افزایش در نوار غزه مقابله کنند به ویژه پس از نبرد شمشیر قدس.
 
وی افزود: ملت فلسطین حق دارد از طریق هوایی و دریایی منافذی به روی جهان داشته باشد و افراد و کالاهای آن، آزادانه حرکت کنند. ملت فلسطین حق دارد که کمک های کشورهای عربی را دریافت کند.
 
حازم قاسم با بیان اینکه حماس نمی‌تواند بر سر مسائل سیاسی و ملی چانه‌زنی کند، همچنین تاکید کرد که دشمن صهیونیستی در تلاش است واقعیت جنگ ملت فلسطین با استعمار را از بین ببرد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1768009
ارسال نظر
نظرات