شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 21:47 منتشر شده در مورخ: 1400/06/22 شناسه خبر: 1768036
در دیدار وزیر ورزش و جوانان با اعضای فراکسیون شاهد مجلس مطرح شد:

تکمیل پروژه های ناتمام در اولویت وزارتخانه ورزش و جوانان/ پروژه های ورزشی بر حسب توانمندی استان ها افزایش می یابد

تکمیل پروژه های ناتمام در اولویت وزارتخانه ورزش و جوانان/ پروژه های ورزشی بر حسب توانمندی استان ها افزایش می یابد
وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: توجه به موضوع جوانان و اصلاح ساختارها در این معاونت از اولویت های اصلی در دوره جدید وزارتخانه است و بدون شک شاهد تحول در این زمینه در آینده نزدیک خواهید بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از خانه ملت، حمید سجادی عصر امروز (دوشنبه 22 شهریور) در دیدار با اعضای فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی گفت: من خود را مدیون جامعه ایثارگری و فرزندان شهید می دانم و معتقدم از فرصت طلایی خدمت به مردم در دولت مردمی و مجلس انقلابی باید به خوبی استفاده کرد.

وی افزود: توجه به جوانان یکی از دغدغه هایی است که شاید بارها از زبان نمایندگان شنیده ام که نگرانی هایی درخصوص آن داشته اند و من موکداً عرض می کنم که دوران غفلت به حوزه جوانان در وزارت ورزش گذشته است و قطعاً در این حوزه اتفاقات خوبی خواهد افتاد و من فردی را که رویکرد انقلابی مسلط به این حوزه را دارد، برای مسئولیت معاونت ورزش انتخاب خواهیم کرد.
 
وزیر ورزش و جوانان افزود: قطعاً معاون جوانان فردی خواهد بود که بیانیه گام دوم را مقدس بداند و توجه به حوزه جوانان را در اولویت اصلی وزارتخانه قرار خواهیم داد.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان برای اتمام پروژه های نیمه کاره گفت: آمایش سرزمین مفهوم جدیدی در حوزه مدیریت نیست، اما توجه به این مفهوم علمی در عمل حائز اهمیت است و ما سعی می کنیم در یک دوره کمتر از 3 ماهه به نحوی با آمایش سرزمین برنامه ریزی انجام دهیم که متناسب با نیازهای منطقه ای و استعدادها، توانمندی ها و ظرفیت های استان های مختلف از نظر ورزشی، زیرساخت ها و پروژه های آن را نیز پیش ببریم و هر استان را که در هر زمینه ورزشی توانمندی و استعداد بیشتری دارد به همان میزان امکانات خاص آن را نیز افزایش دهیم.
 
به گزارش خبرنگار خانه ملت، در این جلسه اعضای فراکسیون ورزش سید مهدی فرشادان، محمدمهدی مفتح، علیرضا نظری، غلامرضا مرحباء، علی علیزاده، هاجر چنارانی، سمیه محمودی، حسین امامی راد، مهدی باقری به بیان دیدگاه های خود و انعکاس مشکلات حوزه انتخابیه و لزوم توجه به حوزه جوانان پرداختند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1768036
ارسال نظر
نظرات