شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 23:23 منتشر شده در مورخ: 1400/06/22 شناسه خبر: 1768055
با توجه به مشکلات اقتصادی، حضور اسپانسرها به سختی محقق می شود

عزیزی: تنیس مشکلات بودجه ای و سخت افزاری دارد/ باید مسابقات فیوچرز را هم در ایران برگزار کنیم

عزیزی: تنیس مشکلات بودجه ای و سخت افزاری دارد/ باید مسابقات فیوچرز را هم در ایران برگزار کنیم
داود عزیزی مشکلات بودجه ای و سخت افزاری را مهمترین مشکلات فدراسیون تنیس دانست و تاکید کرد که با برنامه ریزی، تلاش و آرامش در صدد توسعه و تعالی تنیس هستیم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس؛ داود عزیزی در روز پایانی لیگ تنیس ایران که در دهکده ورزشی چهارباغ البرز برگزار شد، اظهار داشت: سال پر رویدادی را آغاز کردیم بطوریکه بعد از برگزاری سه دوره از تور جهانی زیر ١٨ سال در شیراز، ارومیه و اصفهان و همچنین دو دوره مسابقات هزار امتیازی و برگزاری دو رویداد مسابقات رده های سنی و لیگ تنیس ساحلی خوشبختانه. بعد از چند سال وقفه، لیگ تنیس را با فرمت جدید برنامه ریزی کردیم که در نهایت با رونق نسبی این رشته و هیجان مثبت تنیسورها همراه بود و روزهای رقابتی خوبی را سپری کردیم.

رئیس فدراسیون تنیس گفت: ٤٨ تیم در لیگ تنیس رقابت خود را آغاز کردند که در نوع خود قابل توجه است که در نهایت با توجه به برنامه ریزی و اتاق فکری که برای این رویداد انجام شد، 8 تیم لیگ برتر، 16 تیم لیگ دو و 24 تیم لیگ دسته اول برای فصل آینده مشخص شدند که قطعا برای انسجام و پویایی لیگ های سال آینده، تلاش دوچندانی انجام خواهیم داد.
 
رئیس فدراسیون تنیس اهمیت حل مشکلات این رشته برای قرار گرفتن تنیس در مسیر توسعه پایدار را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: نباید از مشکلاتی که وجود دارد غافل شد، تنیس ایران نیاز دارد که رویدادهای فیوچرز را برگزار کند. برای این مهم با مشکلات ارزی مواجه هستیم از طرفی حضور موثر اسپانسرها از ضروریات است اما با توجه به مشکلات کنونی اقتصادی، حضور اسپانسرها به سختی محقق می شود به همین دلیل باید بودجه فدراسیون افزایش یابد تا بتوان برنامه ها را با موفقیت انجام داد و به اهداف دست پیدا کرد هر چند که باید تاکید کنم با تلاش و تدبیری که صورت گرفت، بودجه فدراسیون تنیس از یک میلیارد به پنج میلیارد افزایش یافته اما هنوز کافی نیست.
 
داود عزیزی گفت : مشکلات سخت افزاری هم گریبان تنیس را بشدت گرفته تا جاییکه این همه رویداد را از یکسال اخیر از جام حذفی ها تا مسابقات هزار امتیازی و لیگ و اردوهای تیم ملی در شرایطی برگزار شد که زمینی در اختیار فدراسیون نبود اما به اتفاق همکارانم از فرصت باشگاه ها و بخش خصوصی استفاده کردیم تا از برنامه ریزی های خود عقب نمانیم.
 
رئیس فدراسیون تنیس با تقدیر از نقش آفرینی ورزشکاران ، مربیان ، داوران ، مدیران  و همکاران در اجرای برنامه های این فدراسیون به نیکی نام برد و اظهار داشت: ارزیابی ما از اجرای برنامه ها با توجه به اهداف خوب پیش رفته است اما این کافی نیست و تلاش خود را برای بهبود شرایط موجود و حل مشکلات تنیس ادامه خواهیم داد تا روزهای بهتری برای این رشته به ارمغان آید.
انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1768055
ارسال نظر
نظرات