شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:33 منتشر شده در مورخ: 1400/06/23 شناسه خبر: 1768167
کارگردان بازی رایانه ای مختار مطرح کرد؛

به زودی بازی رایانه‌ای «مختار» به صورت بین‌المللی منتشر می‌شود/ پیشرفت بالای فنی در فصل دوم

به زودی بازی رایانه‌ای «مختار» به صورت بین‌المللی منتشر می‌شود/ پیشرفت بالای فنی در فصل دوم
عماد رحمانی، کارگردان بازی رایانه مختار با اعلام این خبر که به زودی این بازی در عرصه بین‌المللی منتشر خواهد شد افزود: فصل دوم بازی مختار پیشرفت فنی محسوسی نسبت به فصل نخست داشته است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عماد رحمانی، کارگردان بازی رایانه ای مختار، در آیین رونمایی از فصل دوم این بازی گفت: چندین سال پیش ایده ساخت این بازی را با آقای جعفری، مسئول متنا سازمان فضای مجازی بسیج مطرح کردیم که در نهایت منجر به ساخت بازی سه گانه سفیر عشق شد. 

وی افزود: آذر ماه سال گذشته فصل نخست این بازی با نام سفیر عشق منتشر شد که مورد استقبال فراوانی بین مخاطبان قرار گرفت. 
 
رحمانی در ادامه از پیشرفت های جدی این بازی نسبت به فصل اول گفت: به لحاظ گیم پلی، بهبود شرایط صحبت، صداگذاری و شرایط فنی فصل دوم پیشرفت های قابل توجهی داشته است. 
 
رحمانی افزود: با آزادی مختار از زندان این فصل شروع می شود تا به پیروزی قیام ختم می شود و فصل انتقام، پایان بخش این سه گانه خواهد بود.
 
عماد رحمانی، کارگردان این بازی با اعلام این خبر که به زودی این بازی به صورت بین المللی منتشر خواهد شد گفت: وقتی اولین بار ایده ساخت این بازی مطرح شد، آقای جعفری قول دادند که از جان برای ساخت این بازی مایه بگذارند و گفتند مطمئنا امام حسین(ع) خودش به این پروژه نظر دارد.
 
در انتهای این مراسم، از فصل دوم بازی رایانه‌ای مختار؛ فصل قیام با حضور سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین، مسلم معین، رئیس فضای مجازی بسیج، کارگردان و عوامل تولید این بازی رونمایی شد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1768167
ارسال نظر
نظرات