شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 16:17 منتشر شده در مورخ: 1400/06/23 شناسه خبر: 1768292
در بازار امروز؛

دادوستد سکه در مرز کانال ۱۲ میلیون تومان؛ نرخ دلار ۳۷۱ تومان افزایش یافت+ قیمت‌ها

دادوستد سکه در مرز کانال ۱۲ میلیون تومان؛ نرخ دلار ۳۷۱ تومان افزایش یافت+ قیمت‌ها
قیمت سکه امروز با ۱۱۰ هزار تومان نسبت به روز گذشته گران‌تر و در مرز ورود به کانال ۱۲ میلیون تومان خرید و فروش شد. و نرخ دلار در صرافی‌های بانکی ۳۷۱ تومان افزایش را ثبت کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سکه، طلا و ارز امروز بر خلاف روز گذشته با افزایش قیمت مواجه شدند.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز با افزایش ۱۱۰ هزار تومانی نسبت به دیروز حدود ۱۲ میلیون و ۲ هزار تومان خرید و فروش شد.
 
قیمت سکه طرح قدیم با ۱۰۱ هزار تومان رشد به ۱۱ میلیون و ۵۰۲ هزار تومان رسید.
 
نیم سکه با افزایش ۲۰ هزار تومانی به ۶ میلیون و ۲۰ هزار تومان و ربع سکه با رشد ۵ هزار تومانی ۳ میلیون و ۶۰۵ هزار تومان دادوستد شد. قیمت سکه یک گرمی هم ۲ میلیون و ۲۶۱۰ هزار تومان است.
 
قیمت هر انس طلا در بازارهای جهانی با افت ۵.۶۱ دلاری به ۱۷۸۸ دلار و ۱۱  سنت رسید.
 
قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار امروز در بازار داخل با ۵۶۰۰ تومان افزایش در محدود یک میلیون و ۱۶۱ هزار تومان و هر گرم طلای ۲۴ عیار با ۷۴۰۰ تومان رشد، یک میلیون و ۵۴۸ هزار تومان معامله شد.
 
نرخ هر دلار آمریکا امروز در بازار آزاد ارز (غیررسمی) ۳۹۳ تومان افزایش داشت و ۲۷ هزار و ۷۰۴ تومان به فروش رسید. یورو هم  ۲۵۲ تومان نسبت به روز گذشته گران‌تر شد و ۳۱ هزار و ۶۸۵ تومان قیمت خورد.
 
هر دلار آمریکا امروز در صرافی‌های بانکی با افزایش ۳۷۱ تومانی نسبت به روز گذشته، برای فروش به قیمت ۲۶ هزار و ۸۱۱ تومان و خرید ۲۶ هزار و ۲۸۰  تومان دادوستد شد. هر یورو نیز در این صرافی‌ها ۳۱ هزار و ۶۸۳ تومان قیمت خورد که ۲۹۰ تومان رشد را ثبت کرد.
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام
https://www.dana.ir/1768292
ارسال نظر
نظرات