شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:31 منتشر شده در مورخ: 1400/06/23 شناسه خبر: 1768339
دو خبر از فوتبال بانوان؛

حضور عزیزی خادم در تمرین تیم ملی بانوان/ برگزاری جلسه توجیهی صیانت

حضور عزیزی خادم در تمرین تیم ملی بانوان/ برگزاری جلسه توجیهی صیانت
رئیس فدراسیون فوتبال در تمرینات تیم ملی فوتبال بانوان حضور یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون به همراه شهره موسوی، میرشاد ماجدی، طهمورث حیدری، حسن کامرانی فر، امین نوروزی و علیرضا امامی فر بعدازظهر امروز سه شنبه 23 شهریورماه در تمرینات تیم ملی فوتبال حضور یافتند و دقایقی را با کادر فنی و ملی پوشان تیم ملی فوتبال بانوان به گفت‌و‌گو پرداختند و برایشان در مسابقات پیش رو آرزوی موفقیت کردند.

 
تیم ملی فوتبال بانوان به منظور حضور در مسابقات مرحله اول قهرمانی آسیا 2022 هند فردا (چهارشنبه 24 شهریورماه) با هواپیمای اختصاصی وارش تهران را به مقصد تاشکند ترک خواهد کرد.
 
ملی پوشان کشورمان در گروه G با تیم های بنگلاش و اردن همگروه هستند و در روزهای 30 شهریور و 3 مهرماه به مصاف حریفان خود می روند.
 
*جلسه توجیهی صیانت برای تیم ملی فوتبال بانوان برگزار شد
 
در آخرین اردوی پیش از اعزام تیم ملی فوتبال بانوان به مسابقات مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا برای ملی‌پوشان جلسه آموزشی اخلاق حرفه‌ای برگزار شد.
 
جلسه توجیهی صیانت توسط میرحامد خانی، عضو کمیته اخلاق برای اعضای تیم ملی فوتبال بانوان امروز (سه شنبه 23 شهریورماه) در مرکز ملی فوتبال برگزار شد.
 
تبانی و اهداف آن، تبانی در عمل، گزارش دهی، انواع برخورد با متخلفین و شرح بندهای مربوط به این موضوع در آیین نامه انضباطی فیفا و فدراسیون فوتبال از مباحث اصلی این جلسه توجیهی بود.
 
تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در گروه G با تیم های اردن و بنگلادش همگروه است و برنامه زمانبندی مسابقات در این گروه به شرح زیر است:
 
یکشنبه 28 شهریور/ ساعت 15 به وقت محلی
بنگلادش- اردن
 
سه شنبه 30 شهریور/ ساعت 15 به وقت محلی
*ایران- بنگلادش
 
شنبه 3 مهر/  ساعت 15 به وقت محلی
*اردن - ایران
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1768339
ارسال نظر
نظرات