شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 22:05 منتشر شده در مورخ: 1400/06/23 شناسه خبر: 1768358
کارشناس هواشناسی:

دمای شهرهای گرم استان یزد هم به زیر 40 درجه رسید

دمای شهرهای گرم استان یزد هم به زیر 40 درجه رسید
دهقانی گفت: پیش‌بینی می‌شود دمای شهر یزد در گرم‌ترین ساعات فردا و حتی روز پنجشنبه بدون تغییر نسبت به امروز به 37 درجه برسد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، احسان‌الله دهقانی کارشناس هواشناسی استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفت: امروز در گرم‌ترین ساعات دمای شهرهای اردکان، اشکذر، میبد و یزد نهایتا به 37 درجه رسید و دمای شهر بافق هم به عنوان گرم‌ترین شهر استان به 39 درجه رسید.

وی افزود: همچنین خنک‌ترین روز هم در بین مراکز شهرستان‌ها به شهرهای تفت و ابرکوه با بیشینه دمای 34 درجه مربوط می‌شد؛ این در حالی است که سبزدشت در شهرستان بافق با کمینه دمای 7 درجه سانتیگراد بالای صفر شب گذشته خنک‌ترین نقطه استان یزد بود.

کارشناس هواشناسی اظهار داشت: همچنان نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی استقرار جوی پایدار را بر آسمان استان یزد نشان می‌دهند، بنابراین از نظر آب و هوایی نسبتا مطبوع را در هفته جاری همچنان پیش رو خواهیم داشت و تغییرات محسوسی در دما نخواهیم داشت.

دهقانی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود دمای شهر یزد در گرم‌ترین ساعات فردا  و حتی روز پنجشنبه بدون تغییر نسبت به امروز به 37 درجه برسد و امشب دما در خنک‌ترین ساعات به 20 درجه بالای صفر خواهد رسید.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1768358
ارسال نظر
نظرات