شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 22:09 منتشر شده در مورخ: 1400/06/23 شناسه خبر: 1768361

برگزاری جشن تولد ارزان قیمت با سورپلاس + تزیین کیک تولد

برگزاری جشن تولد ارزان قیمت با سورپلاس + تزیین کیک تولد
اگر تصمیم دارید یک جشن تولد ارزان قیمت برگزار کنید که هزینه زیادی بابت اجرای آن نپردازید، ایده های زیادی برای آن وجود دارد که هر یک از آن ها می تواند در شاد کردن فضای جشن تولد، فوق العاده تاثیرگذار باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اگر تصمیم دارید یک جشن تولد ارزان قیمت برگزار کنید که هزینه زیادی بابت اجرای آن نپردازید، ایده های زیادی برای آن وجود دارد که هر یک از آن ها می تواند در شاد کردن فضای جشن تولد، فوق العاده تاثیرگذار باشد. اگر این جشن تولد پسر شما است، با استفاده از یک تولد پسرم شروعی رویایی و هیجان انگیز خواهید داشت. سورپلاس پر از ایده های برگزاری جشن تولد است که هر یک از آن ها می تواند برای شما الهام بخش باشند.

برگزاری جشن تولد ارزان قیمت

استفاده از پیام تبریک تولد

همان طور که گفتیم نخستین گام در برگزاری جشن تولد ارزان قیمت، استفاده از یک پیام تبریک تولد است. این پیام ها را می توانید در یک کارت پستال زیبا نوشته یا در شبکه های اجتماعی به کار برده و به اشتراک بگذارید. پیام های تبریک تولد می توانند در قالب یک جمله کوتاه، یک شعر یا یک متن طولانی باشند.

آذین بندی جشن تولد

مرحله بعدی برگزاری جشن تولد ارزان قیمت، آذین بندی فضای جشن تولد است. اگر نمی خواهید برای خرید تم تولد هزینه نمایید، خود شما می توانید با چیزهایی که در خانه دارید، فضای جشن را آذین بندی کنید. باور کنید که کمی پارچه رنگی نیز می تواند جلوه خاصی به فضای جشن ببخشد. کافی است که از این پارچه ها با سلیقه استفاده کنید. به طور مثال اگر کمی پارچه قرمز رنگ یا زرشکی دارید، آن ها را به شکل پاپیون یا گل درآورده و در دو سمت پرده قرار دهید. همین طور ایجاد ریسه های رنگی از کاغذ رنگی، برای تزیین فضای جشن تولد، عالی خواهد بود.

به این ترتیب دیگر نیازی به خرید تم تولد یا وسایل جشن تولد نیست و شما با کمی سلیقه و زمان، می توانید فضای خانه را برای برپایی جشن، آماده سازید.

به علاوه از آن جایی که خرید بادکنک هزینه چندانی ندارد، به جای خرید تم تولد پسرانه یا تم تولد دخترانه و غیره، از چند بادکنک جهت آذین بندی فضای جشن تولد استفاده کنید. با استفاده از چندین بادکنک به راحتی می توانید فضای جشن تولد را شاد و هیجان انگیز ساخته و از آن جلوه ای عالی به وجود بیاورید.

تهیه و تزیین کیک تولد خانگی

در مرحله بعدی نوبت به خرید کیک تولد می رسد که قیمت چندان ارزانی نیز ندارد. به علاوه با توجه به شیوع ویروس کرونا، کمتر تمایل به خرید مواد خوراکی این چنینی از بیرون داریم. با این حساب آستین ها را بالا زده و خود در آشپزخانه به تهیه و کیک تولد تولد به روش خانگی بپردازید. به این شکل می توانید یک کیک تولد خوشمزه و کاملا سالم و تمیز در منزل تهیه کرده و همه چیز را برای برگزاری جشن تولد آماده سازید.

روش تهیه و تزیین کیک تولد را می توانید در سورپلاس دنبال کرده و با توجه به ایده هایی که در اینجا ارائه شده است، بهترین کیک تولد مناسب جشن را آماده سازید. با استفاده از کمی رنگ خوراکی، به راحتی می توانید خامه رنگی تهیه کرده و در تزیین کیک تولد، خلاق و منحصر به فرد ظاهر شوید.

پیام های تبریک تولد

سورپلاس حاوی تعداد زیادی پیام های تبریک تولد است که می توانید به وسیله آن ها، نمونه متن تبریک تولد مورد نظر خود را آماده سازید. در این وب سایت پیام تبریک تولد دوست، پیام تبریک تولد مادر، پیام تبریک تولد همسر، متن تبریک تولد عاشقانه، متن تبریک تولد صمیمی، متن تبریک تولد رسمی و غیره آورده شده است و شما این فرصت را دارید که نمونه متن مورد نظر و مطابق سلیقه خود را از میان آن ها انتخاب کنید.

سخن پایانی

شما چه نکات و ترفندهایی را برای برگزاری جشن تولد ارزان قیمت سراغ دارید که در بالا به آن ها پرداخته نشده باشد؟ این موارد را در بخش نظریات مطرح کرده و با سایر کاربران در میان بگذارید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1768361
ارسال نظر
نظرات