شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:56 منتشر شده در مورخ: 1400/06/25 شناسه خبر: 1768725
رئیس کل دادگستری مازندران خبرداد؛

آزادسازی حریم ۶۰ متری ساحل دریا در محمودآباد

آزادسازی حریم ۶۰ متری ساحل دریا در محمودآباد
محمدصادق اکبری گفت: منطقه جعفرآباد از سواحل شهرستان محمودآباد که در اختیار ارگان‌های دولتی قرار داشت به‌طور کامل آزادسازی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری در گفت‌وگو با بلاغ، از آزادسازی حریم ۶۰ متری ساحل دریا در محمودآباد خبر داد و گفت: با دستور دادستان شهرستان محمودآباد سواحل جعفرآباد آزاد و در اختیار عموم مردم قرار گرفت.

وی ادامه داد: این اقدام با حضور یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نور و با همکاری شهرداری و نیروی انتظامی محمودآباد، صورت گرفت.

رئیس کل دادگستری مازندران تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی در سال ۸۳ براساس ماده ۶۳ قانون برنامه چهارم توسعه طرح جامع ساماندهی سواحل کشور را با هدف جلوگیری از تخریب و آلودگی سواحل، توسعه پایدار در مناطق ساحلی، تضمین حق بهره‌برداری عمومی از سواحل و ساماندهی استفاده از سواحل کشور با اولویت سواحل دریای خزر به تصویب رساند.

اکبری گفت: تاکید رییس قوه قضاییه بر تسریع در آزاد سازی حریم ۶۰ متری دریا وآزادسازی ۱۵ درصد باقی مانده از سواحل این دریا همواره دردستگاه قضایی استان پیگیری شده است.

استان مازندران ۴۷۳ کیلومتر از ساحل حدود ۸۵۰ کیلومتری خزر را در اختیار دارد که ۳۰ کیلومتر آن در شهرستان ساحلی محمودآباد قرار دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1768725
ارسال نظر
نظرات