شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 18:45 منتشر شده در مورخ: 1400/06/25 شناسه خبر: 1768814
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل:

دستگاه قضایی اردبیل هیچ مماشاتی با سهل انگاری مسئولان ندارد

دستگاه قضایی اردبیل هیچ مماشاتی با سهل انگاری مسئولان ندارد
سید عبدالله طباطبایی گفت: دستگاه قضایی با هر گونه سهل انگاری که موجب آسیب به مردم شود هیچگونه مماشاتی نخواهد داشت و با متخلفان و مجرمان مطابق قانون به شدت برخورد خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سبلان ما ، سید عبدالله طباطبایی ظهر امروز درجمع خبرنگاران با اشاره به وقوع تصادف اخیر منجر به فوت پنج نفر از همشهریان در مسیر اردبیل به آستارا به مسئولین متولی هشدار داد و اظهار کرد: با انجام مصاحبه و یا  فرا فکنی از مسئولیت خود شانه خالی نکنند و در انجام وظایف خود جدیت و اهتمام بیش از پیش داشته باشند.

وی افزود: دستگاه قضایی نیز با هر گونه سهل انگاری که موجب آسیب به مردم شود هیچگونه مماشاتی نخواهد داشت و با متخلفان و مجرمان مطابق قانون به شدت برخورد خواهد کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: در همین  راستا و به منظورتحقق حقوق عامه، معاون پیشگیری از وقوع جرم دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان، مسئول پی گیری امورات بوده و نظارت های جدی و قاطعانه در این خصوص را برعهده دارد تا در صورت هرگونه مشاهده و یا دریافت گزارش مبنی  بر تضییع حقوق عامه، اقدامات قانونی در برخورد با متخلفان را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1768814
ارسال نظر
نظرات