شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 09:19 منتشر شده در مورخ: 1400/06/27 شناسه خبر: 1769046
رئیس تبلیغات اسلامی بروجرد:

پیاده‌روی جاماندگان اربعین در بروجرد برگزار می‌شود

پیاده‌روی جاماندگان اربعین در بروجرد برگزار می‌شود
موسوی گفت: مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین در بروجرد برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نصرت اله موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: هر ساله تعدادی از زائران در مراسم پیاده‌روی اربعین حضور دارند اما در همین راستا برای افرادی که شرایط حضور در این مراسم را ندارند، برنامه جاماندگان اربعین برگزار می شود.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونایی، این مراسم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و در روز اربعین برگزار خواهد شد که هیات‌های مذهبی به همراه سایر مردم از حرم تا حرم را با عزاداری، سینه زنی و مداحی پیاده روی می کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد تصریح کرد: علاوه بر این نیز هیات‌های مذهبی برنامه هایی از جمله برپایی ایستگاه‌های صلواتی، تهیه و توزیع بسته های معیشتی را در برنامه دارند که همزمان با ایام اربعین برگزار نمایند.

موسوی با اشاره به فعالیت موکب ها، گفت: به دلیل اینکه امسال پیاده‌روی اربعین و اعزام زائران به صورت هوایی انجام می شود، بسیاری از موکب‌ها فعالیت خود را به سمت و سوی دیگری از جمله تهیه بسته های معیشتی و توزیع آن در بین نیازمندان سوق داده اند و همه تلاش می کنند تا در این ایام اوج ارادت خود را به سیدالشهدا(ع) نشان دهند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1769046
ارسال نظر
نظرات