شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 18:16 منتشر شده در مورخ: 1400/06/29 شناسه خبر: 1769884
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:

تهران تنها زعفرانیه یا نیاوران نیست

تهران تنها زعفرانیه یا نیاوران نیست
احمد راستینه گفت: همه جای تهران همانند زعفرانیه و نیاوران نیست؛ درصورتی‌که در همین پایتخت نقاط محرومی وجود دارند که تأسف همه را بر می‌انگیزد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد راستینه در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز، با بیان این‌که شهرری مورد بی‌مهری برخی مسئولان و مقامات قرار گرفته است، اظهار داشت: کمیسیون فرهنگی در برنامه‌های نظارت میدانی، نیاز مناطق مختلف به‌ویژه مناطق محروم را احصا می‌کند و متناسب با وضعیت محرومیت و نیازمندی‌های آن منطقه جلسات تخصصی را با وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های متولی برگزار می‌کند که شهرری هم یکی از نقاط محرومی است که درخور شأن آن گام‌های مثبت از سوی دولت برداشته نشده و کمیسیون فرهنگی تمام مشکلات این منطقه را بررسی کرده و در اختیار دولت و دستگاه‌ها متولی قرار خواهد داد.

وی گفت: سیدعلی یزدی‌خواه که به مشکلات شهرری به خوبی اشراف دارد، تمام مشکلات موجود در این شهرستان را جمع‌آوری و نمایندگان مجلس به‌ویژه کمیسیون فرهنگی ارجاع می‌دهد و ما هم ضمن رسیدگی به این مشکلات، دولت را در جریان قرار خواهیم داد و دولت را موظف خواهیم کرد به مشکلات ری باستان رسیدگی داشته باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بسیاری از مردم فکر می‌کنند همه جای تهران همانند زعفرانیه و نیاوران است، اما نمی‌دانند که در همین پایتخت نقاط محرومی وجود دارند که واقعاً تأسف همه را بر می‌انگیزد.

راستینه متذکر شد: مسئولان باید نقاط ضعف و محرومیت‌های شهر ری را شناسایی کنند و مدنظر قرار دهند، هرچقدر در رفع محرومیت‌ها در شهرری تعلل شود به همان اندازه مشکلات امنیتی و فرهنگی و اقتصادی بیشتر خواهد شد.

وی گفت: حضور اتباع خارجی بدون مجوز در شهرستان ری به شدت افزایش یافته که تبعات منفی برروی امنیت تهران خواهد داشت و با مسئولان امنیتی استان جلساتی را برگزار خواهیم کرد تا به وضعیت اتباع سروسامان داده شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1769884
ارسال نظر
نظرات