شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:31 منتشر شده در مورخ: 1400/06/30 شناسه خبر: 1770048
رئیسی در آیین تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس:

تجلیل از دفاع مقدس مصون سازی نسل جوان است

تجلیل از دفاع مقدس مصون سازی نسل جوان است
رئیس جمهور با اشاره به اینکه تجلیل از دفاع مقدس مصون سازی نسل جوان است گفت: راه صیانت بخشی به نسل امروز این است که عاشورا معرفی شود و معلوم شود که عاشورا امتداد دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور در آیین تجلیل و تکریم سراسری از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت صبح روز( سه شنبه) با حضور جمعی از فرماندهان عالی‌رتبه نظامی کشورمان سخنرانی کرد.

رئیس جمهور گفت: تجلیل از دفاع مقدس مصون سازی نسل جوان است، راه صیانت بخشی به نسل امروز این است که عاشورا معرفی شود و معلوم شود که عاشورا امتداد دارد.

وی ادامه داد: سوال این است که رمز مقدس بودن دفاع ما در چیست؟ نظام ما قدسی است زیرا مبتنی بر دین و آموزه های دین، کتاب و سنت است. نظام اسلامی که می‌خواهد تمام ارتباطات آن بر اساس دین تنظیم شود،نظام مقدس است.

حجت الاسلام رئیسی اظهار داشت: در نظام ما هیچ قانون و مقرراتی نمی‌تواند تصویب و اجرا شود مگر اینکه بر اساس قوائد و قوانین شرع باشد، هر حکمی بر خلاف موازین شرع باشد از درجه اعتبار ساقط است.

رئیس جمهور تاکید کرد: علاوه بر همه این سازو کارهای مقدس باید مسئولان هم از سر اخلاص عمل کنند، رمز ماندگاری شهیدان ما این است که خود نیز قدسی شدند چون برای خدا با اخلاص کار کردند.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1770048
ارسال نظر
نظرات