شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 15:04 منتشر شده در مورخ: 1400/06/30 شناسه خبر: 1770052
مدیر مخابرات منطقه کردستان:

۲۱۳ کافو نوری در کردستان نصب و راه اندازی شده است

۲۱۳ کافو نوری در کردستان نصب و راه اندازی شده است
آزاد حکمت گفت: تاکنون ۲۱۳ کافو نوری در نقاط مختلف استان نصب شده که نقش مهمی در ارائه خدمات کیفی و کمی VOICEو DATA به مشتریان دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، آزاد حکمت مدیر مخابرات منطقه کردستان اظهار داشت: مشتریان مخابرات می‌توانند با استفاده از ظرفیت کافو نوری، از پهنای باند به مراتب بالاتر و همچنین با کیفیت بهتری نسبت به کافوی مسی خدمات ارتباطی دریافت کنند.

وی با اشاره به نقش توسعه وارتقاء کافوهای نوری در ظرفیت وکیفیت انتقال استان افزود: در حال حاضر 213 کافوی نوری در استان نصب و راه اندازی شده است که این آمار نسبت به چند سال گذشته از رشد 154 درصدی برخوردار است.

حکمت افزود: در حال حاضر مشتریان مخابراتی در استان از سرویس های مختلف از جمله اینترنت و اینترانت اختصاصی، FTTH، PTP ، PTMP و MPLS  بر بستر فیبر نوری استفاده می‌کنند.

وی یادآور شد: فیبرهای نوری دارای کیفیت و پهنای باند بالا، قابلیت اطمینان و ایمنی، مقاومت بالاتر در برابر رطوبت و انعطاف‌ پذیرتر هستند و به همین دلیل قابلیت بهره‌برداری و استفاده از آنها نسبت به سیم‌های مسی بیشتر است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به اینکه در راستای عدالت اجتماعی و ارائه یکسان خدمات مخابراتی در نقاط شهری و روستایی برنامه ریزیهای مناسبی با تشکیل کارگروههای متخصص صورت گرفته است خاطر نشان ساخت: این مهم از استراتژیهای دارای اولویت شرکت مخابرات ایران و به تبع آن منطقه است.

حکمت تصریح کرد: نصب و راه اندازی کافوی نوری در نقاط مختلف استان همسو با اهداف کلان (رعایت اصل مشتری) مخابرات انجام شده است که شرایط دسترسی مشتریان به اینترنت و ارتباط مخابراتی با کیفیت تر را فراهم کرده است.

وی با اعلام اینکه تجهیزات مخابراتی و ارتباطی در دنیا با سرعت بسیار زیادی در حال رشد و توسعه است و امروزه اکثر کسب و کارها بر بستر حوزه  ICT انجام می شود، بیان کرد: یکی از برنامه های مهم مخابرات منطقه،  بهینه سازی و به روز رسانی تجهیزات و زیرساخت های مخابراتی منطبق با آخرین فناوری های ارتباطی و ظرفیت های موجود است.

وی ضمن تشریح فعالیت های مخابرات به منظور توسعه زیرساخت ها و ارائه خدمات بهتر و تحقق اصل مشتری مداری در این حوزه  بیان داشت :  برای رسیدن به این مهم ، بیش از پیش از توان و پتانسیل های موجود بهره خواهیم گرفت.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1770052
ارسال نظر
نظرات