شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:01 منتشر شده در مورخ: 1400/06/31 شناسه خبر: 1770449
آیت الله دری نجف آبادی:

نیروهای مسلح ستون اقتدار کشور هستند

نیروهای مسلح ستون اقتدار کشور هستند
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: نیروهای مسلح ستون اقتدار کشور هستند که با اطاعت‌پذیری و ولایتمداری، وحدت کلمه و عظمت ایران اسلامی را در منطقه و جهان تحقق بخشیده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری نحف‌آبادی روز چهارشنبه در صبحگاه مشترک و مودت نیروهای مسلح استان مرکزی در محل پادگان آموزشی حضرت علی‌اکبر(ع) پدافند هوایی اراک گفت: نیروهای مسلح ستون اقتدار کشور هستند که با اطاعت‌پذیری و ولایتمداری، وحدت کلمه و عظمت ایران اسلامی را در منطقه و جهان تحقق بخشیده‌اند.

دری نجف آبادی اظهار کرد: امنیت برجسته جمهوری اسلامی در منطقه پرغوغا ثمره دلاورمردی های سربازان، افسران و فرماندهان نیروهای مسلح در ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج است و باید قدر این نعمت بزرگ را بدانیم.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با سلاح تقوا، دینمداری و ولایتمداری و با تاسی از اهل بیت(ع) و آموزه‌های قرآنی همواره در صیانت از مرزهای میهن اسلامی جانفشانی می‌کنند که این مهم باعث کوتاه شدن دست سلطه‌گران در منطقه شده است.

امام جمعه اراک بیان کرد: رزمندگان اسلام در جنگ هشت ساله با ایثار و از جان گذشتگی زمینه ساز امنیت امروز کشور شدند تا امروز مردم و مسئولان در سایه این امنیت و آرامش که توسط نیروهای مسلح کشورمان رقم خورده است، برای آبادانی کشور تلاش کنند.

وی افزود: مردم و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با پشتیبانی از انقلاب اسلامی و ولایت فقیه با امام زمام(عج) بیعت کردند و تا آخرین نفس از آرمان های این انقلاب شکوهمند دفاع می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: قدرت نیروهای مسلح در همه بخش‌های امنیتی، استراتژیکی، موشکی، زمینی، هوایی، دریایی و امنیتی ارزشمند است و در این حوزه به همت نیروهای مخلص و متعهد، کشور توانسته در منطقه بدرخشد و این توان باید همواره در بالاترین سطح باشد.

دری نجف آبادی ادامه داد: قدرت معنوی، روحیه جهادی و نگرش دینی نیروهای مسلح انقلاب اسلامی ایران عاملی برجسته است که کمتر در نیروهای مسلح سایر کشورها می توان سراغ گرفت.

وی خاطرنشان کرد: امنیت در عرصه منطقه‌ای و جهانی مسئله اول هر کشوری محسوب می‌شود که این مهم‌ در ایران اسلامی به برکت هدایت‌های رهبر معظم انقلاب، شهدا و نیروهای مسلح به دست آمده و هر قدرتی که بخواهد به منافع ملی ملت تجاوز کند با اقتدار مقابل او صف‌آرایی می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1770449
ارسال نظر
نظرات