شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:08 منتشر شده در مورخ: 1400/06/31 شناسه خبر: 1770479
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:

دفاع مقدس دانشگاه بزرگ انسان سازی بود

دفاع مقدس دانشگاه بزرگ انسان سازی بود
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به اینکه دفاع مقدس دانشگاه بزرگ انسان سازی بود که تمام فضیلت های مهم و ارزشی را یکجا به رزمندگان آموخت،گفت: امروز ثمره این دانشگاه بزرگ امنیت و استقلالی است که به وضوح بر تمام جهانیان نمود پیدا کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز در مراسم گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس که در محوطه باز فرماندهی سپاه کردستان برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: امسال 8سال دفاع مقدس ما متقارن شده با اربعین حسینی، شهادت  امامی که با شهادت خود الگویی برای تمامی شهدای این انقلاب بود.

وی با اشاره به اینکه امنیت امروز کشور ما حاصل خون شهدا است گفت: ۸سال جنگ تحمیلی توسط دشمن با تمام امکانات با این فرض که میتواند در عرض چند ماه کشور و خاک ما را تسخیر کنند  رقم خورد، اما غافل از اینکه رزمندگان ما با لگو گیری از خون شهدای کربلا و با اعتقاد راسخ  در مقابل دشمن ایستادند و افتخار پیروزی را برای ملت ایران اسلامی رقم زدند.

سردار حسینی افزود: دشمن با پشتوانه سیاسی و مالی در جبهه های نبرد  و گروهک های ضد انقلاب از داخل امنیت ما را نشانه گرفته بودند تا این سرزمین را به تسخیر خود درآورند اما با فرمان امام خمینی و اعتقاد راسخ و حضور به موقع و آگاهانه بسیج مردمی توانست  دشمن شکست خورد و حقانیت ما به تمام جهان ثابت گردید.

وی گفت: شهیدان، ایثارگران و جانبازان با خون خود و استقامت خود ، امنیت و استقلال را برای  ایران اسلامی به ارمغان آوردند .

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان داشت: خود سازی، کمال انسانی، حفظ تمامیت ارضی و رشد و توسعه امروز این انقلاب را مردانی رقم زدند که در 8 سال دفاع مقدس در مقابل جنگ تحمیلی  ایستادند و افتخار بزرگ آزادی و امنیت و استقلال امروز را در تاریخ زرین این انقلاب ثبت کردند.

سردار حسینی خاطر نشان کرد: با اینکه 8 سال جنگ دفاع مقدس طولانی ترین  جنگ قرن گذشته بود اما رزمندگان این انقلاب آنچنان در دفاع از آب و خاک خود وارد میدان نبرد شدند که حتی یک وجب از خاک به دست کشور نیفتاد.

فرمانده قرارگاه اشتانی شهید شهرامفردر پایان گفت: امروز شهدای این  انقلاب امامزادگان عشق هستند  و از فرمانده هان عالی رتبه دشمن خبری نیست که این به معنی قدرت نرم و اقتدار نظام جمهموری اسلامی در مقابل تمام دنیا است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1770479
ارسال نظر
نظرات