شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:46 منتشر شده در مورخ: 1400/07/01 شناسه خبر: 1770780
در آستانه هفته دفاع مقدس؛

۳ نمایشی خیابانی در جاجرم اجرا شد

۳ نمایشی خیابانی در جاجرم اجرا شد
اجرای ۳ نمایشی خیابانی در جاجرم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاجرم گفت: نمایش خیابانی «شهادت» ، «فرکانس» و «سهم عاشقی» در آستانه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان جاجرم اجرا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اصغر شکوری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاجرم در گفتگو با خبرنگار عصر اترک در جاجرم  با بیان این که ۳  نمایش خیابانی  هر کدام با بیش از ۳ اجرا برای این ایام در نظر گرفته شد، تصریح کرد: نمایش «شهادت» به نویسندگی «احمد یوسف زاده» و کارگردانی «محمد کاظم نظم آرا»  و با هترنمایی «نگین مومنی» و «محمد علی آدمی» برای علاقمندان به اجرا در آمد.

شکوری افزود: نمایش «فرکانس» به نویسندگی «میثم سرآبادانی» و کارگردانی «مهدی فخرانی» و با بازیگری «علی آزمون» و «مهدی فخرانی» برای علاقه مندان اجرا شد.

وی «سهم عاشقی» را نمایش دیگری دانست که به  کارگردانی و نویسندگی  «انسیه حاجی زاده» اجرا شد که در این اثر نمایشی «انسیه حاجی زاده»، «محمد مهدی شاهی پناه»،  «فاطمه قدرتی» ، «علی اسدی فر»، «رویا مرگن» و «مریم شاهرودی» در این اثر نمایشی به ایفای نقش پرداختند.

وی یادآور شد؛ نمایش «سهم عاشقی» در نوبت صبح و نمایش «شهادت» و «فرکانس» در نوبت عصر از بیست و هشتم شهریور ماه تا دوم مهرماه برای علاقمندان اجرا می شود.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1770780
ارسال نظر
نظرات