شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:24 منتشر شده در مورخ: 1400/07/01 شناسه خبر: 1770795

رمضانی: نخستین مسابقه را با قدرت شروع می‌کنیم

رمضانی: نخستین مسابقه را با قدرت شروع می‌کنیم
پاسور تیم ملی والیبال جوانان ایران با یادآوری این موضوع که مسابقه اول همیشه دشوار است، گفت: بازی با بلژیک را با قدرت آغاز می‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تیم ملی والیبال جوانان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان در شهر کاربونیای ایتالیا به سر می‌برد. یونس رمضانی پاسور این تیم درباره بازی اول تیم ایران در این رقابت‌ها گفت: تیم بلژیک عنوان سومی اروپا را در کارنامه خود دارد و فکر می‌کنم تیم توانمندی باشد.

وی اضافه کرد: تیم ایران بازی تدارکاتی خارج از کشور نداشته و همین موضوع کمی کار را برای ما سخت می‌کند اما 4 ماه تمرینات خوب و پرفشاری را پشت‌سر گذاشتیم.

پاسور تیم ملی والیبال جوانان اضافه کرد: با قدرت اولین بازی را آغاز می‌کنیم و می‌دانیم که همیشه اولین بازی سخت‌ترین بازی است اما با امیدواری تمام آرزو می‌کنم بازی خوبی ارائه دهیم.

رمضانی در پایان به اولین حضورش در تیم ملی جوانان اشاره و تصریح کرد: من تاکنون سفر خارجی نداشته ام و اولین بار است که به تیم ملی دعوت شده‌ام. کادر فنی و  بهروز عطایی در این راه بسیار به من کمک کردند و من هم تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت تا جواب اعتماد آن ها را بدهم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1770795
ارسال نظر
نظرات