شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 09:25 منتشر شده در مورخ: 1400/07/02 شناسه خبر: 1770881
فرمانده سپاه ناحیه ایوان خبر داد؛

۵۲ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در ایوان اجرا می شود

۵۲ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در ایوان اجرا می شود
فرمانده سپاه ناحیه ایوان از برگزاری ۵۲ ویژه برنامه در هفته دفاع مقدس در ایوان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود احمدآقایی فرمانده سپاه ناحیه ایوان؛ درگفتگو با ایلام بیدار، در خصوص برنامه های هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان گفت: در راستای گرامیداشت سالروز هفته دفاع مقدس هر روز از این هفته با عنوانی خاص نامگذاری گردیده است، سپاه ناحیه ایوان که ماموریتهای فرهنگی را در سطح شهرستان بر عهده دارد بیش از 52.ویژه برنامه فرهنگی با عناوین مختلف در سطح اقشار مختلف بسیج و حوزه های مقاومت در طول این هفته اجرا خواهد کرد.

وی اظهار کرد: جانفشانی ها و ایثارگری های دیروز شهدا ، عزت و اقتدار ملی و بین المللی امروز رابرایمان به ارمغان آورده است و همگی باید به شکرانه این اقتدار در این برهه خاص از زمان با حضور خود در عرصه های مختلف و مناسبتهای ملی مشت محکمی بر یاوه گویی های دشمنان بکوبیم.

احمدآقایی با تاکید برای نهادینه کردن فرهنگ دفاع مقدس در این باره افزود: باید در کشور بتوانیم الگوی مناسبی به جوانان معرفی کنیم چراکه جنگ امروز ما با دنیای استکبار، در جبهه دیگری به عنوان جبهه فرهنگی و اقتصادی ادامه دارد و شایسته است رسانه های داخلی ارزش های ناب دفاع مقدس را در مقابل تبلیغات مسموم رسانه های خارجی بیش از پیش پررنگ جلوه دهند.

فرمانده سپاه ناحیه ایوان تصریح کرد: از شاخصترین این برنامه ها می توان به سرکشی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران، برگزاری نشستهای فرهنگی بصیرتی، غبار روبی مزار شهدا ، و بازدید ازطرح های محرومیت زدایی.... اشاره کرد.

احمدآقایی بیان داشت:باتوجه به شرایط موجود و درگیری جامعه با ویروس کرونا بسیاری از برنامه های هفته دفاع مقدس بصورت مجازی برگزار می شود از عموم بسیجیان و شهروندان خواست تا در این برنامه ها حضور بهم رسانند

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1770881
ارسال نظر
نظرات