شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:52 منتشر شده در مورخ: 1400/07/04 شناسه خبر: 1771492
فیلم؛

تقدیم کتاب علامه حسن‌زاده به مقام معظم رهبری

تقدیم کتاب علامه حسن‌زاده به مقام معظم رهبری
علامه حسن‌زاده آملی در پی سفر رهبر معظم انقلاب به شهرستان آمل در سال 1377 کتاب "انسان در عرف عرفان" خود را به ایشان تقدیم کرده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، علامه حسن زاده آملی در پی سفر رهبر معظم انقلاب به شهرستان آمل در سال 1377 کتاب "انسان در عرف عرفان" خود را به ایشان تقدیم کرده‌اند.

علامه آیت الله العظمی حسن حسن زاده آملی به مناسبت کنگره حضرت زهرا سلام الله علیها، کتاب خویش را به مقام معظم رهبری اهدا کرد. متن این اهدا که در آغاز این کتاب درج شده به مناسبت سفر مقام معظم رهبری به شهر قم ، منتشر می شود:

بسم الله الرحمن الرحیم

این صحیفه نور موسوم به « فص حکمة عصمتیه فی کلمة فاطمیة» به مناسبت تاسیس نخستین کنگره تجلیل و تکریم از عصمة الله الکبری و ثمرة شجرة الیقین و احسن منازل القرآن و بقیة النبوة و مشکوة الولایة و الامامة حضرت فاطمه بنت خاتم الانیباء محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم که به فرمان همایون و خجسته رهبر عظیم الشان کشور بزرگ جمهوری اسلامی ایران جناب آیت الله معظم خامنه ای کبیر- متع الله الاسلام و المسلمین بطول بقائه الشریف- در ساری مازندران ایران برگزار می شود؛ با سلام و تحیت خالصانه و ارائه ارادت بی پیرایه و درود نوید جاوید، به حضور آن قائد ولیّ وفیّ و رائد سائس حفی، مصداق بارز «نرفع درجات من نشاء» تقدیم می گردد، و عرض می شود« یا ایها العزیز جئنا ببضاعة مزجاة». دادار عالم و آدم، همواره سالار و سرورم را سالم و مسرور دارد.

 المتمسک بذیل الولایة : حسن حسن زاده آملی

به گزارش بلاغ، علامه حسن زاده آملی صبح روز گذشته در بیمارستان به علت عارضه ریوی بستری شدند و متاسفانه شب گذشته دارفانی را وداع گفت.

انتهای پیام/

تقدیم کتاب علامه حسن‌زاده به مقام معظم رهبری
https://www.dana.ir/1771492
ارسال نظر
نظرات