شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 16:35 منتشر شده در مورخ: 1400/07/04 شناسه خبر: 1771646
تشریح روند انتخابی بانوان برای مسابقات جهانی کاراته

امینی: ترکیب تیم ملی اول آبان مشخص می شود

امینی: ترکیب تیم ملی اول آبان مشخص می شود
نایب رئیس بانوان فدراسیون گفت: دو مرحله انتخابی برای تیم ملی برگزار می شود که مرحله دوم به صورت رفت و برگشتی انجام می شود تا بتوانیم تیمی قوی برای مسابقات جهانی آماده کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، اشرف امینی نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته درباره انتخابی تیم ملی بانوان اظهار داشت: دومین مرحله انتخابی تیم ملی بانوان ۹ مهر ماه به صورت دوره ای برگزار خواهد شد که تمامی نفرات حاضر در اردو بانوان به جز سارا بهمنیار، طراوت خاکسار و رزیتا علیپور که رنکینگ جهانی آن ها زیر ۱۰ است شرکت خواهند کرد.

وی افزود: در این مرحله از انتخابی دو نفر برتر هر وزن در اردو باقی خواهند ماند تا آماده مرحله بعدی (سوم) انتخابی شوند. در مرحله سوم نیز سه ورزشکار حضور خواهند داشت و مسابقات به صورت دوره ای و رفت و برگشت خواهد بود.

امینی ادامه داد: هر ورزشکاری به علت مصدومیت یا مشکلات شخصی در دو مرحله پایانی نتوانند شرکت کنند، شانس حضور در مسابقات جهانی را از دست خواهد داد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون در ادامه گفت: در مرحله پایانی این انتخابی که به صورت دوره ای و رفت و برگشت انجام می شود، مرحله رفت آن ۲۰ مهر ماه و مرحله برگشت آن اول آبان خواهد بود تا در مجموع این دو مرحله نفرات اعزامی در ترکیب انفرادی برای مسابقات جهانی مشخص شود.

امینی در خصوص تشکیل کومیته تیمی بانوان در مسابقات جهانی گفت: با نظر کادر فنی که شاخص های مورد نظر را برای تشکیل ترکیب کومیته تیمی مد نظر دارند که از بین این نفرات از حداکثر ظرفیت استفاده شود که بتوانیم نفرات بیشتری را در اردو نگه داریم تا با تیمی قوی عازم مسابقات جهانی امارات شویم.

امینی در پایان گفت: این مراحل انتخابی در ابتدای هر مرحله اردو که در اینده داریم برگزار می شود تا اردو ها با نفرات برتر آن ها انجام شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1771646
ارسال نظر
نظرات