شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 23:54 منتشر شده در مورخ: 1400/07/06 شناسه خبر: 1772189
به مناسبت هفته دفاع مقدس اجرا شد؛

نمایش افلاکیان خاکی در اردبیل + عکس و فیلم

نمایش افلاکیان خاکی در اردبیل + عکس و فیلم
نمایش افلاکیان خاکی با موضوع دعوت به مناسبت هفته دفاع مقدس در نمایشگاه رزمی فرهنگی اردبیل به روی صحنه رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان ما ، نمایش افلاکیان خاکی با موضوع دعوت به مناسبت هفته دفاع مقدس در نمایشگاه رزمی فرهنگی اردبیل به روی صحنه رفت.

سید رضی محمودی کارگردان نمایش افلاکیان خاکی در گفتگو با خبرنگار ما به تشریح موضوع نمایش افلاکیان خاکی پرداخت و گفت: این نمایش با موضوع دعوت به بازخوانی سیر تاریخی دعوت از صدر اسلام تاکنون پرداخته و با بیان اینکه ایرانیان در دعوت مصمم هستند و هیچگاه همانند اعراب به دعوت خود پشت نمی کنند گفت: نشر فرهنگ انتظار  هدف این نمایش است.

وی با بیان اینکه سیر تاریخی نمایش افلاکیان 5 از دعوت برای امام علی(ع) جهت پذیرش خلافت آغاز می شود، گفت: دعوت از امام حسین(ع) برای قیام، دعوت امام خمینی(ره) از مردم برای انقلاب اسلامی، دعوت امام خمینی(ره) از مردم برای حضور در جهاد فی سبیل الله در دفاع مقدس، دعوت عراقی ها از حاج قاسم سلیمانی برای مقابله با داعش  و نهایتا انتظار فرج از جمله بخش های نمایش افلاکیان خاکی است.

نمایش افلاکیان خاکی ۵ با حضور بیش از ۱۰۰ هنرور توسط انجمن نمایش افلاکیان خاکی بسیج هنرمندان استان اردبیل هرشب بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در محل نمایشگاه هفته دفاع مقدس بر روی صحنه می رود.
 

انتهای پیام/

 
 
نمایش افلاکیان خاکی
https://www.dana.ir/1772189
ارسال نظر
نظرات