شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:17 منتشر شده در مورخ: 1400/07/08 شناسه خبر: 1772567
فرمانده سپاه ناحیه بروجرد:

۴۳۰۰ بسته معیشتی در بروجرد توزیع شد

۴۳۰۰ بسته معیشتی در بروجرد توزیع شد
حسنوند از توزیع ۴۳۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان بروجرد خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد حسنوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: در شهریور ماه و همزمان با هفته دفاع مقدس چهار هزار و ۳۴۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا در شهرستان توزیع شد که ارزش هر بسته معیشتی بیش از ۲۵۰ هزار تومان بوده و در مجموع یک میلیارد و ۸۵ میلیون تومان برای تهیه این تعداد بسته معشتی هزینه شده است.

وی افزود: همچنین در این ایام هشت سری جهیزیه با هزینه ای بالغ بر ۴۶ میلیون تومان تهیه و به نوعروسان نیازمند بروجرد اهدا شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد تصریح کرد: همچنین در این مدت ۵۰ بسته بهداشتی به ارزش دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۲۷ هزار و ۹۲۰ پرس غذای گرم با هزینه ۶۲۱ میلیون تومان طبخ و در بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

حسنوند خاطرنشان کرد: از دیگر اقدامات صورت گرفته، تهیه و توزیع بسته های لوازم التحریر با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید بود که دو هزار و ۶۴۸ بسته لوازم التحریر با هزینه ۵۴۵ میلیون و ۴۸۸ هزار تومان تهیه و در بین دانش آموزانی که نیاز به آنها داشتند، توزیع شد.

وی بیان کرد: البته علاوه بر تهیه جهیزیه، بسته معیشتی، بهداشتی و لوازم التحریر، اقدامات دیگری هم در راستای رزمایش کمک مومنانه صورت گرفته که در مجموع در شهریور ماه امسال دو میلیارد و ۳۶۴ میلیون تومان کمک مومنانه در بخش های مختلف بین نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1772567
ارسال نظر
نظرات