شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 08:42 منتشر شده در مورخ: 1400/07/11 شناسه خبر: 1772584
رئیس سازمان آتش نشانی اهواز

تصادف خودرو ایسوزو و کامیون ۱۴ مصدوم برجای گذاشت

تصادف خودرو ایسوزو و کامیون ۱۴ مصدوم برجای گذاشت
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت؛ تصادف یکدستگاه خودرو ایسوزو ۶ تن و کامیون در مسیر باند رفت شیبان ۱۴ مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل رهیاب ، ابراهیم قنبری بیان کرد؛ هشتم مهر ماه سال جاری ساعت پنج و ۱۱ دقیقه رخداد حادثه از سوی رانندگان خودروهای عبوری به سامانه ۱۲۵ سازمان در مسیر باند رفت شیبان اطلاع رسانی شد.

وی افزود: ستاد فرماندهی سازمان سریعا چهار دستگاه خودرو اطفا حریق و ۲ دستگاه خودرو امداد ونجات را به محل حادثه اعزام کرد.
 
 قنبری با اشاره به اینکه این حادثه ۱۴ مصدوم بر جای گذاشت که همگی سرنشینان خودرو ایسوزو ۶ تن بودند ، اذعان کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، علائم هشدار دهنده ترافیکی را برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی در مسیر قرار دادند و با ایمن سازی و استفاده از ابزار نجات مصدومین را که همگی شامل زن ، مرد و کودک بودند، از خودرو خارج و به امدادگران اورژانس ۱۱۵ تحویل دادند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز خاطرنشان کرد: آتش نشانان در پایان، ایمن سازی های لازم را انجام دادند و خودرو ها را به حاشیه امن مسیر منتقل کردند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1772584
ارسال نظر
نظرات