شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:20 منتشر شده در مورخ: 1400/07/10 شناسه خبر: 1772955
جعفر بذری:

اکسپو دبی فرصت مناسب برای معرفی جاذبه های گردشگری اردبیل/سرعین از هلدینگ های بزرگ کشوری استقبال می کند

اکسپو دبی فرصت مناسب برای معرفی جاذبه های گردشگری اردبیل/سرعین از هلدینگ های بزرگ کشوری استقبال می کند
رئیس جامعه هتلداران استان اردبیل گفت:با توجه به افتتاح نمایشگاه گردشگری اکسپو در کشور امارات و اختصاص تاریخ ۱۹ تا ۲۹ آبان ماه به ایران و استان اردبیل میتوان از این ظرفیت تبلیغاتی جهانی برای معرفی قابلیت های شهرستان سرعین به بهترین نحو استفاده کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جعفر بذری در گفتگو با خبرنگارسبلان ما ، اظهار داشت:  باتوجه به واکسیناسیون عمومی فرصت ۶ماهه برنامه ریزی برای دوران پسا کرونا داریم که در این میان انتظار میرود دولت محترم ملی و محلی با در اختیار گذاشتن تسهیلاتی برای واحدهای گردشگری بتوان نسبت به بروزرسانی خدمات برای این دوران اقدام کرد .

وی افزود: ۴۰ سال با پرداخت به موقع مالیات ،دارایی و... کنار دولت بودیم و انتظار داریم یک سال هم دولت کنار ما بوده و تسهیلات کم بهره جهت نوسازی و بروزرسانی تجهیزات برای دوران پسا کرونا در اختیار فعالین گردشگری قرار دهد .

رئیس جامعه هتلداران استان اردبیل  گفت: ارتزاق بیش از ۹۰درصد مردم سرعین از صنعت گردشگری می باشد ، تمامی سرمایه‌گذاری های موجود سرعین توسط مردم این شهر بوده و از هلدینگ های بزرگ کشوری خواستار سرمایه‌گذاری در شهرستان سرعین هستیم.

 

وی تصریح کرد: باتوجه به این موضوع که شهرستان سرعین یکی از ۱۴ شهر نمونه گردشگری کشور می‌باشد از سرپرست محترم فرمانداری شهرستان انتظار داریم با رایزنی و هماهنگی با مسئولان استانی ، تمامی ادارات شهرستان از واژه مغفول گردشگری در پسوند نام های خود استفاده نمایند.

بذری تاکید کرد:با توجه به افتتاح نمایشگاه گردشگری اکسپو در کشور امارات و اختصاص تاریخ ۱۹ تا ۲۹ آبان ماه به ایران و استان اردبیل میتوان از این ظرفیت تبلیغاتی جهانی برای معرفی قابلیت های شهرستان سرعین به بهترین نحو استفاده کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1772955
ارسال نظر
نظرات