شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 21:30 منتشر شده در مورخ: 1400/07/10 شناسه خبر: 1773114
نماینده اصلاح‌طلب مجلس:

رسانه‌های اصلاح‌طلب وارد جنگ رسانه‌ای با دولت رئیسی شده‌اند/ چرا برای عضویت ایران در شانگهای دست روی دست گذاشتید؟

رسانه‌های اصلاح‌طلب وارد جنگ رسانه‌ای با دولت رئیسی شده‌اند/ چرا برای عضویت ایران در شانگهای دست روی دست گذاشتید؟
فاطمه مقصودی گفت: رسانه‌های اصلاح‌طلب وارد جنگ رسانه‌ای شده‌اند و می‌خواهند به هر ترتیبی که شده دستاوردهای دولت رئیسی را به نام روحانی گره بزنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فاطمه مقصودی در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران‌نیوز درباره عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای و ادعای دولت قبلی مبنی بر تلاش دولت روحانی برای حضور ایران در این سازمان بین‌المللی و بهره‌برداری دولت رئیسی برای حضور ایران در سازمان شانگهای اظهار کرد: این موضوع دستاورد دولت رئیسی بوده؛ نه روحانی، بنابراین ادعای دولت قبلی مبنی سهم داشتن این دولت در عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای فاقد سندیت است.

وی با بیان اینکه دولت روحانی می‌توانست با چنین دستاوردی (عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای) برای خود اعتبار بخرد، در حالی که دست روی دست گذاشت، اضافه کرد: رسانه‌های اصلاح‌طلب وارد جنگ رسانه‌ای شده‌اند و در این راستا می‌خواهند به هر ترتیبی که شده دستاوردهای دولت رئیسی را به نام روحانی گره بزنند.

نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: امیدوارم دولت رئیسی که انصافاً در حال کار جهادی است مشکلات مردم را مرتفع کند و ما نیز در مجلس شورای اسلامی از دولت حمایت خواهیم کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1773114
ارسال نظر
نظرات