شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 15:58 منتشر شده در مورخ: 1400/07/14 شناسه خبر: 1774001

پادزهری برای درمان آرتروز

پادزهری برای درمان آرتروز
بر اساس یک مطالعه پزشکی اگر از روماتوئید یا آرتروز رنج می‌برید، یک نوشیدنی طبیعی میوه‌ای وجود دارد،که می‌توانید آن را در خانه تهیه کنید و به عنوان یک مسکن برای تسکین علائم این بیماری استفاده کنید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از sky news، در این مطالعه آمده است که آب میوه آناناس، پادزهری برای آرتروز است و می‌تواند باعث کاهش التهاب درد مفاصل شود.

 
به نوشته روزنامه انگلیسی "Daily Express"، آناناس منبع غنی از ویتامین C و آنزیم بروملین است که ثابت شده است که درد و تورم در روماتیسم مفصلی را کاهش می‌دهد.
 
این مطالعه نشان داد که اثر ضد التهابی بروملین ناشی از توانایی آن در افزایش تولید دو ترکیب ضروری در بدن است که در جهت معکوس کردن التهاب عمل می‌کند، از مشتقات این آنزیم در مکمل‌های غذایی برای درمان عفونت‌های حاد و آسیب‌های ورزشی نیز استفاده می شود.
 
از جمله راه‌های مختلف افزایش مصرف رژیم غذایی بروملین برای تسکین درد مفاصل، خوردن آناناس تازه یا نوشیدن آب آن است، زیرا ثابت شده است که مفیدتر از مصرف آن در مکمل‌ها است.
 
ترکیبات آلی معروف به پلی فنول‌ها که در آناناس یافت می‌شوند نیز می‌توانند به تسکین درد ناشی از آرتروز کمک کنند. این ترکیبات انعطاف پذیری مفصل و حرکت عمومی آن را بهبود می‌بخشد.
 
از این درمان می توانید به عنوان یک شیوه موثر و بدون نیاز به نسخه استفاده کنید.
 
انتهای پیام/
منبع: باشگاه خبرنگاران
https://www.dana.ir/1774001
ارسال نظر
نظرات