شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:19 منتشر شده در مورخ: 1400/07/17 شناسه خبر: 1774462
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:

هیئت‌های مذهبی اردبیل پرچم دار بصیرت افزایی و مردم یاری باشند

هیئت‌های مذهبی اردبیل پرچم دار بصیرت افزایی و مردم یاری باشند
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: امروز هیئت های مذهبی در استان حسینی اردبیل در کنار برگزاری برنامه های عزاداری و مذهبی،پرچم دار بصیرت افزایی و مردم یاری باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان ما، سردار غلامحسین محمدی اصل در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: امروز هیئت های مذهبی در استان حسینی اردبیل در کنار برگزاری برنامه های عزاداری و مذهبی،پرچم دار بصیرت افزایی و مردم یاری باشند.

وی افزود: بصیرت و دشمن شناسی مهم ترین شاخصه مکتب حضرت ابوالفضل العباس(ع) است و اوج و قله بصیرت، دشمن شناسی است و امروز عاشقان حضرت ابوالفضل العباس(ع) با بصیرت و دشمن شناسی در مسیر پیشبرد اهداف نظام اسلامی گام بردارند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن که اعتقادات و باورهای جوانان ما را مورد هدف قرار گرفته است،نقش هیئت های مذهبی در مقابله با تهدید های فرهنگی و نرم دشمن خطیر و سنگین می باشد.

سردار محمدی اصل ابراز داشت: هیئت های مذهبی باید بستری برای تقویت اعتقادات و بصیرت افزایی توام با حضور پرشور جوانان و نوجوانان باشند و داشته های امروز همه ما، محصول حضور  در همین هیئت هاست.

وی تصریح کرد: هیئت های مذهبی برای مردم یاری و مردم داری در خط مقدم حل مسائل اجتماعی جامعه باشند و بدون شک در شرایط کرونایی و جنگ اقتصادی وظیفه ای مضاعف بر عهده همه ماست.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1774462
ارسال نظر
نظرات