شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 11:44 منتشر شده در مورخ: 1400/07/17 شناسه خبر: 1774499
فرمانده انتظامی استان قزوین خبر داد؛

رونمایی از ۱۵طرح جدید پلیس هوشمند/ ۱۹ میلیارد کالای قاچاق در استان قزوین کشف شد

رونمایی از ۱۵طرح جدید پلیس هوشمند/ ۱۹ میلیارد کالای قاچاق در استان قزوین کشف شد
علی ابراهیمی گفت: پلیس هوشمند با سه هدف راهبردی نگر، تحلیلی محور و فناوری محور از چند سال گذشته اجرایی می‌شود و در سال جاری از ۱۵ طرح جدید در این راستا رونمایی خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ سردار علی ابراهیمی در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی به مناسبت هفته ناجا که صبح امروز در ستاد فرماندهی انتظامی قزوین برگزار شد ضمن تبریک هفته نیرو انتظامی اظهار کرد: امنیت و احساس امنیت دو مقوله اساسی است که به واسطه حضور نیروی انتظامی در کشور تامین می‌شود.

وی افزود: همکاران نیروی انتظامی با انسجام، ایثارگری و تعامل درون سازمانی و برون سازمانی در راستای تامین امنیت جامعه قدم برمی‌دارند.
 
فرمانده انتظامی استان قزوین عنوان کرد: امروزه نیروی انتظامی در چشم مردم به عنوان ستون‌های استوار کشور و مظهر رحمت و امنیت شناخته شده است.
 
 
ابراهیمی اذعان کرد: در شرایط کرونا که بسیاری از فعالیت‌های سازمان‌ها به صورت دور کاری انجام می‌شد، پرسنل نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی همواره با رسیدگی به 40 هزار پرونده مشغول خدمت رسانی در این حوزه بودند.
 
این مقام مسئول تاکید کرد: در بازه زمانی شیوع کرونا یک هزارو 200 نفر از نیروی پلیس به کرونا مبتلا شدند که متاسفانه سه نفر جان خود را از دست دادند.
 
وی ادامه داد: اقدامات لازم در حوزه ترافیکی، کنترل وضعیت، حضور مقتدرانه پلیس در برخورد با متخلفان، تامین آرامش، پاکسازی محلات آلوده و کنترل فضای مجازی از جمله طرح‌های انجام شده است.
 
فرمانده انتظامی استان قزوین عنوان کرد: با کمک ماموران پلیس در شش ماهه سال جاری 19 میلیارد کالای قاچاق کشف شد.
 
 
ابراهیمی تصریح کرد: پلیس هوشمند با سه هدف راهبردی نگر، تحلیلی محور و فناوری محور از چند سال گذشته اجرایی می‌شود و در سال جاری از 15 طرح جدید در این راستا رونمایی خواهد شد.
 
این مقام مسئول درپایان بیان کرد: طرح پلیس هوشمند سبب صرفه جویی انرژی، افزایش بهره وری، افزایش کنترل مرزها می‌شود و در نهایت خروجی امنیت پایدار را به دنبال دارد.
 
نقش پلیس در تربیت اجتماعی حیاتی است
هدایت الله جمالی پور در این مراسم اظهار کرد: خوشبختانه شرایط بسیار خوبی از لحاظ امنیت در سایه همدلی و همکاری عناصر خدمت‌گذار در استان قزوین حاکم است.
 
وی افزود: وضعیت اجتماعی و اقتصادی مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است اما با عنایت و حمایت مردم و در صحنه بودن تمامی نیروها به ویژه نیروی انتظامی شاهد امنیت در جامعه هستیم.
 
استاندار قزوین تاکید کرد: آموزش پرورش و نیروی انتظامی دو رکن موثر در جامعه شمرده می‌شوند چراکه آموزش و پرورش نهادی تربیت ساز و موثر در شکل‌گیری جامعه مطلوب است.

جمالی پور عنوان کرد: همچنین پلیس به عنوان مسئول تربیت اجتماعی در کشور است و اگر این نهاد قانون‌مداری را سرلوحه خود قرار دهد و همیشه در صحنه حاضر باشد، در جامعه خطای کمتری رخ می‌دهد.
 
این مقام مسئول ادامه داد: مجلس و به ویژه نمایندگان در استان باید کمک و همکاری لازم را داشه باشند تا پلیس بتواند ماموریت‌های لازم را به درستی انجام دهد.
 
وی افزود: از تلاش نیروی انتظامی نهایت تشکر را دارم و امیدوارم با روی کار آمدن دولت سیزدهم شاهد روزهای خوبی باشیم.
 
استاندار قزوین گفت: مردم اساس کار هستند و مشارکت عمومی نیازمند فراهم کردن شرایط معیشتی مطلوب برای افراد جامعه است.
 
 گفتنی است در این مراسم از خانواده شهدای ناجا تجلیل شد.

 

https://www.dana.ir/1774499
ارسال نظر
نظرات