شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 13:47 منتشر شده در مورخ: 1400/07/18 شناسه خبر: 1774849
مدیرعامل شرکت آپکو مطرح کرد:

آپکو؛ پایانی بر خلا سفارش‌سازی در صنعت خودرو

آپکو؛ پایانی بر خلا سفارش‌سازی در صنعت خودرو
مدیرعامل شرکت آپکو گفت: فعالیت این شرکت با تولید و نصب قطعات سفارشی خودروها به مشکلات خودروداران در این زمینه پایان داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه خبری تهران نیوز، علیرضا اسکویی در میزگرد تلویزیونی بررسی نقش رویدادهای نمایشگاهی در معرفی خودروهای سفارشی، قدیمی، ارتقاء یافته و لوازم برون جاده‌ای اظهار کرد: آپکو شرکت تولید خودروهای سفارشی شرکت ایران خودرو است که هدف از ایجاد آن توسعه، نصب و فروش قطعات سفارشی است.

 
وی گفت: آپکو که فعالیت خود را از سال 86 آغاز کرده به دنبال آن است که خلا سفارش‌سازی را برطرف کند و مهمترین ماموریت آن نصب قطعات سفارشی استاندارد با تائیدیه است.
 
مدیرعامل شرکت آپکو با تاکید بر اینکه نصب قطعات سفارشی و آپشن به عنوان یک نیاز در همه دنیا پوشش داده شده است، عنوان کرد: متاسفانه در کشورمان تیونینگ به صورت تخصصی مورد توجه قرار نگرفته و نصب قطعات سفارشی غیراستاندارد تولیدی یا وارداتی موجب وارد آمدن آسیب‌هایی به خودروها و سرنشینان شده است.
 
اسکویی خاطرنشان کرد: از این‌رو ایران خودرو می‌کوشد بر اساس نیاز مشتری نسبت به تامین و نصب قطعات سفارشی اقدام و نظر مشتریان را تامین کند.
 
وی افزود: متاسفانه خدماتی از این دست بدون عبور از مسیر کنترل کیفی، نظارت و رعایت اصول کنترل کیفی و استانداردهای لازم در کشور در حال انجام است و به این ترتیب نصب قطعات بدون توجه به فاکتورهای مورد نیاز انجام می‌شود.
 
مدیرعامل شرکت آپکو تصریح کرد: به منظور رفع این نقیصه ایران خودرو می‌کوشد مباحث مرتبط با خودرو را به صورت تخصصی و مبتنی بر اطلاعات صحیح مدیریت کند، تا از این طریق دیگر کار نصب قطعات در مراکز فاقد تخصص و غیرفنی مشکلاتی را برای خودروها و خودروداران ایجاد نکند.
 
اسکویی اظهار کرد: در این راستا آپکو کوشیده با شناسایی آپشن‌های مورد پسند مردم و با رعایت استانداردها در نصب و روش‌های اجرای قطعات مصرفی از وارد آمدن آسیب به خودروها جلوگیری کند.
 
وی گفت: آپکو در تلاش است به عنوان نخستین شرکت در زمینه آپشن و نصب قطعات سفارشی در کشور و با کیفیت قطعات، نوع نصب، نظارت، خدمات و پشتیبانی مطلوب به مشتریان اطمینان خاطر دهد که این خدمات از طریق آپکو، نمایندگی‌های ایران خودرو و عاملیت‌های آن در کشور انجام می‌شود.
 
مدیرعامل شرکت آپکو با تاکید بر اینکه نصب آپشن‌ها و امکانات جدید همواره یکی از مهمترین دغدغه‌های خودروداران است، تصریح کرد: بسیاری‌ها این نگرانی را دارند که نصب امکانات جدید اتومبیل را از حالت استاندارد خارج کرده و موجب وارد آمدن آسیب‌ها و خساراتی به آن شود.
اسکویی اظهار کرد: نقش بسیار مهم شرکت آپکو این است که با اطمینان خاطر به مشتری کار نصب قطعات را با رعایت استاندارد و ضمانت و گارانتی انجام می‌دهد.
وی خاطرنشان کرد: آپکو به عنوان مجموعه‌ای معتبر این توانمندی و قابلیت را دارد که خدمات خودرویی را با رعایت استانداردها ارائه داده و به دغدغه مشتریان و خودرودادران پاسخ دهد.
 
مدیرعامل شرکت آپکو بیان کرد: یکی از مهمترین اهداف ما در جریان برگزاری جشنواره تیونینگ، کمپینگ، آپشن، مجموعه خودروهای کلاسیک و آفرود، لوازم جانبی و مصرفی این است که با احصاء نقطه نظرات نخبگان و تولیدکنندگان ابداعات را به سمت تجاری‌سازی هدایت کنیم.
 
اسکویی اظهار کرد: یقینا تجاری‌سازی آپشن‌های تجاری نشده و در حد ایده و اختراع می‌تواند شرایطی را فراهم کند که آپشن‌هایی را با برند کشورمان به دنیا معرفی کرده و از آورده‌های اقتصادی آن بهره ببریم.
 
وی معرفی آپشن‌ها و ایجاد فضایی بانشاط برای بازدیدکنندگان و مخاطبان را از دیگر اهداف آپکو برشمرد و افزود: آپشن بازار پرسود و رونقی است و ما این آمادگی را داریم که با استقبال از سرمایه‌گذاران شرایط را برای طراحی و تولید قطعات بیشتری در کشور فراهم آوریم.
 
مدیرعامل شرکت آپکو با اشاره به گستره نمایندگی‌های ایران خودرو و پوشش خدمات آن‌ها در کشور، تصریح کرد: البته در این نمایشگاه درخواست‌ها در حوزه اعطای نمایندگی و طرح‌های تجاری نشده را رد نکرده و از فضای موجود در حوزه تحقیقات در بازار و کلینیک محصول استفاده می‌کنیم.
 
انتهای پیام/*
https://www.dana.ir/1774849
ارسال نظر
نظرات