شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:26 منتشر شده در مورخ: 1400/07/18 شناسه خبر: 1774926
مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز ایران:

قطعی گاز در شمال‌غرب کشور نخواهیم داشت

قطعی گاز در شمال‌غرب کشور نخواهیم داشت
فیروز خدائی گفت: فعالیت‌ها در واحد‌های مختلف عملیاتی با نظم و هماهنگی خاص به صورت شبانه روزی در حال انجام است تا هیچ مشکلی از بابت قطع و افت فشار گاز در فصول مختلف سال به وجود نیاید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، فیروز خدائی مدیر منطقه هشت عملیات گاز اظهار داشت: ۱۴ میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در نیمسال نخست امسال از طریق تاسیسات و خطوط لوله این منطقه انتقال یافته است.

وی افزود: گاز انتقالی از این منطقه برای مصارف خانگی، نیروگاه‌ها، صنایع و صادرات است و حدود ۹ میلیارد متر مکعب آن به شرکت‌های گاز استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان و کردستان تحویل داده شده است.

وی افزود: این میزان گاز انتقالی از منطقه ۸ عملیات انتقال گاز در مجموع افزایش ۳۰ درصدی میزان گاز انتقالی، نسبت به مدت مشابه سال۹۹ را نشان می‌دهد.

مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز ایران اظهار کرد: به دلیل حساسیت و اهمیت مصرف گاز طبیعی در بخش‌های مختلف، فعالیت‌ها در واحد‌های مختلف عملیاتی با نظم و هماهنگی خاص به صورت شبانه روزی در حال انجام است تا هیچ مشکلی از بابت قطع و افت فشار گاز در فصول مختلف سال به وجود نیاید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1774926
ارسال نظر
نظرات