شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 22:26 منتشر شده در مورخ: 1400/07/18 شناسه خبر: 1775028
استاندار یزد:

ائمه جمعه محور فرهنگی جامعه هستند

ائمه جمعه محور فرهنگی جامعه هستند
فاطمی گفت: با توجه به اینکه ائمه جمعه و جماعات در بین مردم حضور داشته و با مشکلات و دغدغه‌های مردم در مناطق مختلف از نزدیک آشنا هستید به همراهی شما در رصد و انتقال مشکلات، برای رفع آن‌ها نیاز داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از یزدرسا، مهران فاطمی استاندار یزد در نشست ائمه جمعه استان با استاندار با بیان اینکه ائمه جمعه محور فرهنگی جامعه هستند، گفت: امروز اولویت کشور سلامت و معیشت مردم است، ولی همگام با آن، توجه به مسائل فرهنگی نیز اساسی است و باید همراه با هم تقویت شوند و در کنار مسائل عمرانی و اقتصادی، مسئله فرهنگ گم نشود.

وی افزود: با توجه به اینکه ائمه جمعه و جماعات در بین مردم حضور داشته و با مشکلات و دغدغه‌های مردم در مناطق مختلف از نزدیک آشنا هستید به همراهی شما در رصد و انتقال مشکلات، برای رفع آن‌ها نیاز داریم.

فاطمی با اشاره به سفر مستمر به شهرستان‌ها برای بررسی مشکلات و تکمیل طرح‌ها اظهار داشت: این دولت محکوم به موفقیت است و مردم به این دولت و مسئولان برای رفع مشکلات امید بسته اند و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا رضایت خداوند متعال و مردم استان را جلب کنیم.

توجه به تحصیل، اشتغال، ازدواج و مسکن جوانان، توجه به گردشگری استان و تهیه پیوست فرهنگی برای آن، توجه به شایسته سالاری در عزل و نصب ها، هماهنگی و همکاری بیشتر نهاد‌ها و سازمان‌های فرهنگی استان با هم، کار و تلاش مضاعف مسئولان و برگرداندن امید به جامعه، حمایت از تولیدات با کیفیت داخلی از مهم‌ترین مباحث مطرح شده توسط ائمه جمعه استان در نشست با استاندار بود.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1775028
ارسال نظر
نظرات