شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 10:43 منتشر شده در مورخ: 1400/07/19 شناسه خبر: 1775093
استاندار خراسان شمالی:

بیمارستان صحرایی در رازو جرگلان احداث می شود

بیمارستان صحرایی در رازو جرگلان احداث می شود
محمد علی شجاعی گفت: اعتبارات مورد نیاز برای احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی راز و جرگلان دریافت و کلنگ زنی این پروژه انجام شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  عصراترک، محمدعلی شجاعی، استاندار خراسان شمالی در ششمین شورای برنامه ریزی و توسعه استان اظهارکرد: در حوزه تملک و دارایی بر اساس سفر‌های شهرستانی به پنج شهرستان و با نگاه برنامه ریزی شده و همچنین توجه به نداشته‌های هر شهرستان و دهستان توزیع اعتبار برای پنج شهرستان مختلف انجام گرفته است.

شجاعی تاکید کرد: بر اساس نیاز و الویت شهرستان های استان، اعتباراتی برای پروژه‌های نیمه تمام و پروژه‌های جدید توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات سه شهرستانی که سفر به آن صورت نگرفته است، محفوظ می‌ماند، گفت: در سفر‌های شهرستانی از ۴۷۸ میلیارد اعتبارات محرومیت زدایی که به استان اختصاص پیدا کرده است ۴۰۰ مورد اعلام شده که در حوزه راه و بهداشت قرار است تا کمیته‌ای تشکیل شده و اعتبارات آن تعیین تکلیف و اجرا شود.

شجاعی با اشاره به پروژه امازاده سید عباس بجنورد گفت: سازمان اوقاف کشور متولی این پروژه است و زمین‌های مربوط به میراث فرهنگی، شهرداری و سایر حوزه‌ها را به این پروژه بزرگ پیوست داده ایم که حدود ۶ هکتار را در برمی گیرد.

وی با بیان اینکه بزرگراه بجنورد ـ جنگل گلستان به واسطه نبود اعتبار و افزایش هزینه‌ها ناقص مانده است، افزود:  تیر ماه ۹۷ برآورد ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبارات برای آن در نظر گرفته شد که به دلیل چند برابر شدن هزینه‌ها پیمانکاران با همان اعتبارات قبلی کار را پیش می‌برند.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی در خصوص بیمارستان ۶۴ تختخوابی در راز و جرگلان گفت: اعتبارات این بیمارستان گرفته شده و کلنگ زنی شده است و در حال انجام است همچنین دومین بیمارستان در راز وجرگلان که یک بیمارستان صحرایی با تجهیزات کامل است به عهده نیروی زمینی ارتش است.

شجاعی خاطرنشان کرد: در سفری که رئیس جمهور کشور به خراسان شمالی، لازم است اعتبارات جدیدی برای پروژه محور بجنورد به جنگل گلستان تعیین شود، زیرا هزینه‌ها نسبت به چندسال پیش چندین برابر شده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1775093
ارسال نظر
نظرات