شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:57 منتشر شده در مورخ: 1400/07/19 شناسه خبر: 1775121
در مسجد جامع یزد؛

مسابقه بزرگ مداحی «علمدار» در یزد برگزار می‌شود

مسابقه بزرگ مداحی «علمدار» در یزد برگزار می‌شود
عظیمی، مدیر فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد از برگزاری مسابقه بزرگ مداحی با عنوان علمدار در یزد خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد عظیمی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا از برگزاری  مسابقه بزرگ مداحی با عنوان علمدار، با توجه به علاقه گسترده نوجوانان و جوانان به مهارت مداحی و روضه خوانی و استفاده از توانمندی آنها در این حوزه با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد، اداره اوقاف شهرستان یزد، کانون و بسیج مداحان و شورای هیئت های مذهبی خبر داد.

وی عنوان کرد: این جشنواره با شعار «بصیرت عاشورایی» ویژه نوجوانان و جوانان در رده سنی 8 تا 23 سال برگزار می شود و بعد از داوری توسط مداحان و نوحه خوانان برتر استانی، بهترین آثار انتخاب و برای اجرا در مراسم مذهبی و آموزش های تخصصی معرفی می شوند.

عظیمی ادامه داد: آثار ارسالی توسط داوران یزدی مورد بازبینی و داوری قرار می‌گیرند و آثار برگزیده برای اجرای حضوری دعوت می‌شوند و در مراسمی در محل مسجد جامع با حضور مداحان برجسته استان اجرا خواهند شد.

وی بیان کرد: آثار برگزیده پس از انتخاب به مرحله فینال که با حضور داوران کشوری و استانی برگزار می‌شود، راه پیدا می‌کنند و نفرات اول تا سوم معرفی خواهند شد.

مدیر اداره فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد از برگزاری دو ورکشاپ پس از مرحله فینال و یک ورکشاپ تخصصی قبل از فینال با حضور داوران مطرح کشوری خبر داد و یادآور شد: افرادی که انتخاب می‌شوند به هیئات و مجالس مذهبی و عزاداری معرفی می شوند تا به اجرای برنامه بپردازند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1775121
ارسال نظر
نظرات