شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:49 منتشر شده در مورخ: 1400/07/19 شناسه خبر: 1775179
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد:

۶ روستای بدون بیکار بروجرد معرفی می‌شود

۶ روستای بدون بیکار بروجرد معرفی می‌شود
گیوه کی گفت: ۶ روستای بروجرد به عنوان روستاهای بدون بیکار معرفی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالعلی گیوه کی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: یکی از اقدامات وزارت کار با توجه به شناسایی و استفاده از ظرفیت ها، معرفی روستاهای بدون بیکار است که در این راستا تفاهم نامه ای بین وزارت کار و صندوق کارآفرینی امید منعقد شده است.

وی افزود: در برخی از روستاهای شهرستان بروجرد ظرفیت بسیار فوق العاده ای وجود دارد که می توان با استفاده از آن برای حل مشکل بیکاری اقدام کرد و با حمایت های لازم و پرداخت تسهیلات به متقاضیان از این ظرفیت ها استفاده نمود.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد تصریح کرد: در بروجرد، روستاهای سنگ سفید، چنارستان، درودگران و دهنومقدسی در حوزه منبت کاری بسیار ممتاز بوده و همچنین روستای قائد طاهر در طرح های صنعتی و منطقه ونایی هم در ترشیجات و شوریجات دارای ظرفیت هایی هستند که این روستا قابلیت تبدیل شدن به روستاهای بدون بیکار را دارند.

گیوه کی عنوان کرد: پتانسیل اولیه در این روستاها وجود دارد و در واقع این برنامه، زنجیره تکمیل طرح اشتغال پایدار روستایی است که تسهیلاتی ارائه می شود و این روستاها به روستاهای بدون بیکار تبدیل می شوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1775179
ارسال نظر
نظرات