شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1400/07/21 شناسه خبر: 1775798
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

هیچ توطئه‌ای را برنمی‌تابیم/دشمنان از کرده‌شان پشیمان می‌شوند

هیچ توطئه‌ای را برنمی‌تابیم/دشمنان از کرده‌شان پشیمان می‌شوند
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به تحولات اخیر در کشورهای همسایه، گفت: هیچ توطئه‌ای را برنمی‌تابیم و دشمنان را از کرده خود پشیمان می‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد اسماعیل کوثری در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز، اظهار کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی همواره به عنوان جرثومه‌های فساد با توطئه‌های گوناگون به دنبال ناامنی در کشورمان هستند.

 
وی گفت: آمریکا، اسرائیل و کشورهای دیگری که از این پدر و پسر ناخلف تبعیت می‌کنند، از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی کوشیده‌اند هر بار به طرح و توطئه‌ای ایران را ناامن کرده و برای آن مشکلاتی را ایجاد کنند.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: دشمنان به سرکردگی آمریکای جنایتکار پس از ناامیدی از ایجاد فتنه و ناامنی در داخل کشور، اینک می‌کوشند از طریق همسایگان تنش‌هایی را برای ما ایجاد کرده و به اهداف و نیات پلید خود دست یابند.
 
کوثری با اشاره به تحولات اخیر در برخی همسایگان ایران، تاکید کرد: تجربه چهار دهه انقلاب نشان داده است که همه طرح و نقشه‌های دشمنان و اذناب و عوامل آن‌ها علیه کشور ایران راه به جایی نبرده و چاره‌ای جز شکست و رسوایی برایشان نداشته است.
 
وی بیان کرد: نیروهای مسلح کشورمان در اوج اقتدار و آمادگی به سر برده و اجازه هرگونه تعدی را از سوی دشمنان و معاندان نخواهند داد، همچنان که تجربه نشان داده است نقشه‌های شیاطین هر بار نقش بر باد شده است.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: دشمنان ملت و کشور ایران بدانند هرگونه توطئه در شمال، شرق و غرب کشور را برنمی‌تابیم و اگر گروهک‌هایی قصد اقدامات مسلحانه و ایجاد ناامنی در کشورمان را داشته باشند، از کرده خود پشیمان می‌شوند.
 
کوثری در خصوص حضور طالبان در افغانستان گفت: ایران خواهان شکل‎گیری یک نظام همه جانبه با حضور و مشارکت همه مردم افغانستان در این کشور است و در این صورت با آن‌ها ارتباط برقرار خواهد کرد.
 
وی ادامه داد: اما درصورتیکه طالبان به دنبال تکرار رفتار دو دهه گذشته خود بوده و بخواهد بدون رای و مشارکت مردم قدرت را در دست گیرد، مردم افغانستان نیز آن را نخواهند پذیرفت.
 
انتهای پیام/*
https://www.dana.ir/1775798
ارسال نظر
نظرات