شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:13 منتشر شده در مورخ: 1400/07/21 شناسه خبر: 1775849
تماس صدری با کامرانی فر

لیگ قهرمانان آسیا| سفرپرماجرای سرخ ها به عربستان؛ ویزا صادر نشده، هواپیما اجازه پرواز ندارد/ درخواست کمک از فدراسیون فوتبال

لیگ قهرمانان آسیا| سفرپرماجرای سرخ ها به عربستان؛ ویزا صادر نشده، هواپیما اجازه پرواز ندارد/ درخواست کمک از فدراسیون فوتبال
در حالیکه قرار است باشگاه پرسپولیس برای برگزاری بازی مقابل الهلال در لیگ قهرمانان آسیا به عربستان سفر کند، اما با کارشکنی سعودی ها هنوز این پرواز انجام نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تیم فوتبال پرسپولیس برای برگزاری مسابقه با الهلال در لیگ قهرمانان آسیا طبق برنامه قبلی صبح امروز باید به عربستان پرواز کند.

در حالی که قرار بود تا ساعت 11 صبح امروز کاروان پرسپولیس راهی عربستان شود تا در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف الهلال برود اما به دلیل کارشکنی از سوی سعودی ها در پایون فرودگاه مهرآباد معطل مانده اند تا اجازه پرواز صادر شود.

ظاهرا به هواپیمای پرسپولیس اجازه پرواز داده نشده و مشخص نیست چرا با وجود همه هماهنگی هایی که از قبل شده به یکباره از سوی عربستان اعلام شده که این هواپیما نمی تواند پرواز کند.

این تنها کارشکنی عربستانی ها نیست. دولت سعودی هنوز به کاروان نماینده کشورمان ویزا نداده و اعلام کرده اند که در فرودگاه روادید ها صادر می شود. در واقع معطلی دیگر هم در انتظار شاگردان گل محمدی در فرودگاه کشور میزبان است. پرسپولیسی‌ها پس از رسیدن به عربستان به دلیل اینکه تاکنون ویزای آنها صادر نشده است باید برای دریافت روادید در فرودگاه منتظر بمانند

پس از این اتفاقات مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس در تماس با حسن‌ کامرانی‌فر، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درخواست کرد این موضوع از طریق فدراسیون عربستان پیگیری شود. در ساعات اخیر کامرانی‌فر در تماس با دبیرکل و برخی مسئولان فدراسیون سعودی‌ها خواستار رفع این مشکل شده و باید دید در نهایت پیگیری مسئولان باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال برای صدور مجوز سفر سرخ‌پوشان به ریاض منجر به نتیجه خواهد شد؟

شاگردان یحیی گل‌محمدی از ساعت 21:30 شنبه 24 مهر در ورزشگاه فیصل بن فهد دوحه به مصاف الهلال می روند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1775849
ارسال نظر
نظرات