شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 15:30 منتشر شده در مورخ: 1400/07/21 شناسه خبر: 1775911

سریال طنز «قبله عالم» به ناگهان تمام شد/ ممیزی دلیل پایان ماجرا/ فیلیمو اطلاعیه رسمی داد

سریال طنز «قبله عالم» به ناگهان تمام شد/ ممیزی دلیل پایان ماجرا/ فیلیمو اطلاعیه رسمی داد
سریال طنز «قبله عالم» به کارگردانی حامد محمدی که از فیلیمو به صورت اختصاصی پخش می شد، به ناگهان قسمت هفتم این سریال را به عنوان قسمت پایانی خواند و فیلیمو در اطلاعیه ای این تصمیم را به علت ممیزی های فراوان صورت گرفته از ابتدای کار عنوان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سریال طنز «قبله عالم» به کارگردانی حامد محمدی که از فیلیمو به صورت اختصاصی پخش می شد، به ناگهان قسمت هفتم این سریال را به عنوان قسمت پایانی خواند و فیلیمو در اطلاعیه ای این تصمیم را به علت ممیزی های فراوان صورت گرفته از ابتدای کار عنوان کرد. 

فیلیمو در اطلاعیه ای که در این خصوص رسانه ای کرده است آورده: پخش سریال کمدی-فانتزی «قبله‌عالم» به دلیل ممیزی‌های فراوان و با هدف احترام به مخاطبان  متوقف می‌شود.

سریال قبله عالم از روز نخستِ پخش تا به امروز در فرایند تولید و ممیزی دچار چالش‌های فراوان شد، به‌گونه‌ای که پیوستگی خود را از دست داد و بخش عمده‌ای از هر قسمت سریال مورد حذف قرار گرفت. بنابراین فیلیمو تصمیم گرفت قسمت هفتم قبله عالم، قسمت پایانی آن باشد و پخش آن به طور کامل متوقف شود.
لازم است تاکید کنیم هیچ سازمان، نهاد قضایی و یا ارگان امنیتی حکم به توقیف این سریال نداده است و فیلیمو در خصوص تحلیل‌ها، تفسیر‌ها و حاشیه‌هایی که پیرامون کیفیت و یا محتوی این سریال در فضاهای مختلف -به درست یا غلط- ایجاد شده قضاوتی ندارد. این تصمیم  صرفا در پی کاهش جدی زمان موثر هر قسمت و  حجم بالای اصلاحات نهاد های ناظر اتخاذ شده است. متاسفانه نوع مواجه با حساسیت های ایجاد شده پیرامون سریال قبله عالم، مصداق بارز این ضرب المثل است که «به‌جای کلاه، سر آورده شد» آن‌قدری که دیگر جانی در سریال باقی نمانده است. 
علیرغم ضرر مالی فیلیمو، به احترام وقت و هزینه‌ای که شما مخاطبان برای دیدن سریال‌های فیلیمو اختصاص داده‌اید، سریال‌هایی که در برنامه پخش ماه‌های آینده قرار داشتند، از مهر و آبان پخش و اطلاع‌رسانی خواهند شد.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1775911
ارسال نظر
نظرات