شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 16:10 منتشر شده در مورخ: 1400/07/21 شناسه خبر: 1775923
به واسطه برگزاری روز جهانی ورزش دانشگاهی

قدردانی رئیس و دبیرکل فیزو از بشیریان؛ ایران مثالی فوق العاده برای سایر اعضای فیزو است

قدردانی رئیس و دبیرکل فیزو از بشیریان؛ ایران مثالی فوق العاده برای سایر اعضای فیزو است
رئیس و دبیر کل فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی در نامه ای به رئیس فدراسیون ورزش دانشگاهی ایران، از برگزاری باشکوه روز جهانی ورزش دانشگاهی در ایران قدردانی کرد و آن را رویدادی بی نظیر خواند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، لئونز ادر رئیس فیزو و اریک سینتروند دبیرکل فیزو در نامه ای با هادی بشیریان، از تعهد و مشارکت فعال فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ایران در جهت توسعه ورزش دانشگاهی و برگزاری پرشور گرامیداشت روز جهانی ورزش دانشگاهی تقدیر و تشکر کرد.

متن نامه بدین شرح است: "بدینوسیله از تعهد و مشارکت شما در توسعه جنبش ورزش دانشگاهی در قالب برگزاری روز جهانی ورزش دانشگاهی 2021 قدردانی می کنیم. سال جاری  بعلت بحران بیماری حقیقتا چالش برانگیز بود اما این فرصت را برای ما فراهم کرد که شاهد خلاقیت فدراسیون ها و دانشجویان باشیم. فیزو به برگزاری گرامیداشت سالانه روز جهانی ورزش دانشگاهی با همراهی اعضایش بسیار مفتخر است.

سلامت عمومی مهم ترین معیار برای تصمیم گیری، برنامه ریزی و برگزاری جشن های شما بوده است و بار دیگر ثابت شد که برگزاری گرامیداشت روز جهانی ورزش  دانشگاهی چه بصورت حضوری و چه به صورت آنلاین منفعت زیادی برای سلامتی و تندرستی نسل آینده و ارتقاء ارزش های ورزش دانشگاهی در سراسر جهان دارد.

بزرگداشت روز جهانی ورزش دانشگاهی در ایران مثال خوبی از یک عضو فعال فیزو است. از میان فعالیت های متفاوتی که به مناسبت این روز برگزار شده، فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ایران بهترین روش ممکن را برای توسعه ورزش دانشگاهی بکار گرفت و مثالی فوق العاده برای سایر اعضاست.

مراتب تشکر ما را به تمام کسانی که در برگزاری این رویداد مشارکت داشتند اعلام نمائید."

انتهای پیام /

 

https://www.dana.ir/1775923
ارسال نظر
نظرات