شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 20:07 منتشر شده در مورخ: 1400/07/21 شناسه خبر: 1775974
مربی تیم ملی فرنگی در المپیک لندن:

مسکو عیار ملی‌پوشان را مشخص می‌کند

مسکو عیار ملی‌پوشان را مشخص می‌کند
جمشید خیرآبادی گفت: سطح مسابقات جهانی کشتی مانند مسابقات دوره گذشته بود و توقع داریم در مسابقات جهانی مسکو این عملکرد را تکرار کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جمشید خیرآبادی در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران‌نیوز با ارزیابی مسابقات کشتی فرنگی قهرمان جهان و عملکرد فرنگی‌کاران کشورمان اظهار کرد: این موضوع را باید از دو جنبه مورد بررسی قرار دهیم؛ نخست مردم در شرایط فعلی بسیار شاد شدند و عملکرد کشتی‌گیران شادابی و نشاط را به جامعه تزریق کرد.

وی با بیان اینکه کادرفنی، کشتی‌گیران و مسئولان فدراسیون کشتی نهایت تلاش خود را برای بالا رفتن پرچم مقدس ایران اسلامی انجام دادند، گفت: کسب چهار مدال طلا در مدال جهانی باید در تاریخ نوشته شود و فکر می‌کنم این موضوع کم‌نظیر و حتی بی‌نظیر است.

مربی تیم ملی فرنگی در المپیک لندن عنوان کرد: واقعیت امر این است که سطح مسابقات جهانی کشتی مانند مسابقات دوره گذشته بود و این توقع از تیم ملی کشتی فرنگی می‌رود که در مسابقات جهانی مسکو این عملکرد را تکرار کند و این موضوع کمی ساده‌اندیشی است.

وی بیان داشت: از سوی دیگر در مسابقات جهانی نروژ ۹۰ درصد کشتی‌گیران مستعد و عنوان‌دار مانند کوبا یا کشتی‌گیران روسی (در بسیاری از اوزان) حضور نداشتند و عیار تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات سال آینده مسکو مشخص خواهد شد، چراکه بسیاری از فرنگی‌کاران دنیا که صاحب عناوین زیادی هستند در این مسابقات حضور خواهند یافت.

خیرآبادی با بیان این‌که باید منتظر ماند و عیار تیم ملی کشتی فرنگی را در المپیک پاریس مشاهده کرد، متذکر شد: ملی‌پوشان تمام تلاش خود را انجام دادند و واقعاً شاهکار کردند و در این راستا علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و حمید سوریان تمام‌قد و شبانه‌روزی در حال کار بودند.

وی یادآور شد: عملکرد موفقیت‌آمیز تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات جهانی تلنگری بود تا مسئولان بدانند که با تزریق امید و انگیزه به جامعه با ورزش امکان‌پذیر است و برای اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران در سایر کشورها باید ورزش را بین نوجوانان و جوانان ترویج کنیم.

مربی تیم ملی فرنگی در المپیک لندن با تأکید بر رسالت مهم نمایندگان مجلس و مسئولان وزارت ورزش بر توسعه و همه‌گیری ورزش در جامعه تبیین کرد: با افتخارآفرینی جوانان در سطح جهانی جمهوری اسلامی عزتمند خواهد شد و غرور ایرانی دنیا را فراخواهد گرفت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1775974
ارسال نظر
نظرات