شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:47 منتشر شده در مورخ: 1400/07/21 شناسه خبر: 1775978
حضور وزیر ورزش در افتتاحیه مسابقات جودو قهرمانی کشور و انتخابی تیم نوجوانان و جوانان

سجادی: در جودو ظرفیت قهرمانی المپیک داریم/ میراسماعیلی: با وجود تحریم‌ها جودو هنوز زنده است

سجادی: در جودو ظرفیت قهرمانی المپیک داریم/ میراسماعیلی: با وجود تحریم‌ها جودو هنوز زنده است
وزیر ورزش در افتتاحیه مسابقات جودو قهرمانی کشور و انتخابی تیم نوجوانان و جوانان حضور یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید سجادی امروز با حضور در ورزشگاه تختی نظاره‌گر مراسم افتتاحیه مسابقات جودو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان بود.

نصرالله پریچهره مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، آرش میراسماعیلی رییس فدراسیون جودو، اسماعیل احمدی سرپرست حوزه وزارتی و مشاور وزیر و کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان نیز در این مراسم حضور داشتند.
این مسابقات به مناسبت یادواره قهرمان ملی، شهید علی لندی برگزار می‌شود.
 
دکتر سید حمید سجادی : باید ارزش جوانان و داشته های مان را بدانیم
 
دکترسیدحمید سجادی در مراسم افتتاحیه مسابقات جودو قهرمانی کشور ضمن عرض خیرمقدم به خانواده شهید علی لندی اظهار داشت: جامعه ورزش مثل دیگر اقشار کشور قدر این فداکاری را می‌دانند و هرکدام از این جوانان مثل یک علی لندی خواهند بود و او را الگوی خودشان قرار می‌دهند.
 
وی افزود: امروز بیش از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی می گذرد و با وجود اینکه جوانان این کشور انقلاب را ندیده‌اند ولی پای آرمان‌های نظام ایستاده‌اند و این برای ما یک تکلیف است که ارزش این جوانان و داشته های خود را بدانیم.
 
سجادی خاطرنشان کرد: ما خانواده ورزش یک نقش و وظیفه در قبال جوانان و نوجوانان داریم. امروز در دنیا پیشرفت ورزشی به عنوان یک نماد پیشرفت محسوب می‌شود.
 
وزیر ورزش و جوانان گفت: ما در رشته جودو پنج بار تا مقام پنجمی المپیک پیش رفته ایم و این نشان می دهد که می توانیم و این ظرفیت را داریم که روی سکوی المپیک قرار بگیریم و قهرمان شویم. همه خانواده جودو این باور را دارند که ما می توانیم به این جایگاه برسیم.
 
وی افزود: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب برای ما تکلیف کردند که به جوانان رسیدگی کنیم و تاکید ایشان تحصیل، تهذیب و ورزش است و ما نیز به سهم خودمان سعی می‌کنیم که در جهت تحقق این سه امر آینده ساز در خدمت جوانان کشور باشیم.
 
آرش میراسماعیلی : با وجود تحریم ها علیه جودو، این رشته در ایران زنده است
 
 آرش میراسماعیلی رییس فدراسیون جودو در مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمانی کشور اظهار داشت: جودو با تحریم های ناعادلانه مواجه است، ولی هیچ کدام از تحریم هایی که علیه جودو صورت گرفت باعث نشد ذره ای از اهدافمان عقب بکشیم.
 
وی افزود: ۱۲ خانه جودو در کشور احداث شده و بزرگترین آکادمی جودو در کشور درحال ساخت است. جودو در ایران زنده است و به امید خدا کارمان را با قدرت ادامه خواهیم داد و یک تیم پرقدرت از جوانان امروز راهی مسابقات می‌کنیم.
 
میراسماعیلی خاطرنشان کرد: با حضور دکتر سجادی در وزارت ورزش چشم امید خانواده جودو به این وزیر منتخب است، چراکه خود ایشان از جنس ورزش است مطمئن هستیم که بهترین اتفاقات برای جودو خواهد افتاد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1775978
ارسال نظر
نظرات