شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 12:15 منتشر شده در مورخ: 1400/07/22 شناسه خبر: 1776081
رئیس اورژانس کشور خبر داد

فوت ۵۰ نیروی اورژانس بر اثر تصادفات سال‌های اخیر

فوت ۵۰ نیروی اورژانس بر اثر تصادفات سال‌های اخیر
رئیس اورژانس کشور گفت: بالع بر ۵۰ نفر از همکاران ما در طول سالهای اخیر حین ماموریت جان خود را در تصادفات از دست دادند و برخی نیز مصدوم شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جعفر میعادفر صبح امروز در همایش یادبود قربانیان سوانح رانندگی با بیان اینکه همکاران بنده در اورژانس نیز حین خدمت‌گذاری به هموطنان دچار حادثه و تصادف می‌شوند، اظهار کرد: بالغ بر 50 نفر از همکاران ما در سالهای اخیر جان خود را حین ماموریت بر اثر تصادفات از دست دادند و برخی نیز مصدوم شدند.

رئیس اورژانس کشور با بیان اینکه حوادث متعددی در کشور روی می‌دهد، گفت: به محض افزایش ترددها در سال جاری، حوادث ترافیکی نیز دو درصد افزایش داشت. حوادث ترافیکی علاوه بر مرگ و میر، بالغ بر 600 هزار مصدوم را در کشور برجا می‌گذارد که متاسفانه بیشتر مصدومان جوان هستند.

این مقام مسئول، با حائز اهمیت خواندن موضوع پیشگیری در بحث حوادث رانندگی گفت: راننده، کیفیت راه‌ها و خودروها عناصر دیگری هستند که در این حوادث دامن می‌زنند. در این چند سال، هم ما، هم پلیس و هم سایر سازمانها حضور خوب و موثری در زمان تصادفات داشتیم و توانستیم در زمانهای استاندارد به محل حوادث برسیم.

رئیس اورژانس کشور بیان کرد: آنچه برایمان مشکل‌ساز است، راه‌های فرعی و روستایی است و ساختار فیزیکی جاده‌ها نیز مناسب نیست.

وی با بیان اینکه حضور ما در محل حوادث نیازمند تجهیز، امکانات و نیروی انسانی است، ابراز امیدواری کرد که در سال 1400 بخشی از اعتبارات برای سازمانهای امدادی در نظر گرفته تا جاده‌های فرعی نیز مجهز شود.

رئیس اورژانس کشور ضمن گرامیداشت شهدای مدافع سلامت، گفت: بالغ بر 10 هزار از پرسنل اورژانس دچار بیماری کرونا شده و 18 نفر نیز بر اثر این بیماری به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1776081
ارسال نظر
نظرات