شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:30 منتشر شده در مورخ: 1400/07/22 شناسه خبر: 1776114

بازار لوازم خانگی در کهگیلویه ساماندهی می شود

بازار لوازم خانگی در کهگیلویه ساماندهی می شود
فرماندار کهگیلویه گفت: از خروجی مصوبات می توان به ساماندهی لوازم خانگی در سامانه جامع و احراز هویت صنوف در اسرع وقت صورت بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دارا کریمی نژاد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص مصوبات نشست تنظیم ستاد بازار گفت : با همکاری صمت در حوزه استانی در شهرستان پیرامون تنظیم بازار مصوباتی صورت گرفت،  که خروجی آن را می توان به ساماندهی  لوازم خانگی در سامانه جامع و  احراز هویت صنوف  در اسرع وقت اشاره کرد.

وی با بیان اینکه در سطح سه شهرستان با ۸ هزار واحد صنفی، حوزه صمت کهگیلویه تحت پوشش دارد افزود: می  توان با یک برنامه صحیح در حوزه کارگران شهرداری و  تامین اجتماعی با ساماندهی بازار کمک‌های خوبی در خصوص مطالبات معوقه انجام داد.

فرماندار کهگیلویه تصریح کرد: مردم با این مصوبات می تواند با احراز هویت در سامانه  از کمیت و کیفیت کالاها اطلاع پیدا کنند.

کریمی نژاد گفت: این مصوبه در راستای رونق و تولید کالای ایرانی موثر بوده و با این عمل  ما می توانیم به چرخه اشتغال‌زایی و رونق  و بازار کمک کنیم.

وی افزود: در خصوص نظارت بر بازار   متولیان پیگیر بوده ، و اماده هستند که در طول شبانه روز هر جایی که همشهریان احساس تبعیض، تخلف می کنند  یا  کالاهای مشابه  با قیمت های مختلف  عرصه می شود را گزارش داده تا با  متخلفین در اسرع وقت برخورد شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1776114
ارسال نظر
نظرات