شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 23:30 منتشر شده در مورخ: 1400/07/22 شناسه خبر: 1776171
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی:

عدالت در ارائه خدمات شهری رعایت شود

عدالت در ارائه خدمات شهری رعایت شود
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از زمان طولانی عملیات اجرایی پروژه پل قدس اردبیل گفت: این گونه پروژه ها نیازمند کار جهادی است و باید با استفاده از منابع ملی و کار شبانه روزی در کوتاه ترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  علی نیکزاد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگو با سبلان ما ، با بیان اینکه پروژه های شهری مانند پل قدس،نیازمند کار جهادی است، گفت: فصل عمران شهری فصل بسیار مهمی در کشور است و این پروژه ها نیازمند روحیه جهادی  و کار شبانه روزی برای به ثمر رسیدن در حداقل ترین زمان ممکن است.

وی با بیان اینکه عملیات احداث پل قدس در اردبیل مغایر با تمامی استانداردهای جهانی و بالاتر از آن استاندار های کشور بود، گفت: متاسفانه ۶ سال برای به بهره برداری رسیدن این پل صرف شد و طی این مدت بار ترافیکی سنگین و مشکلات پیرامونی بر ای مردم در این منطقه از اردبیل ایجاد شد.

نیکزاد به رعایت عدالت در پروژه های شهری اشاره کرد و گفت: اینگونه پروژه ها باید با همکاری همه منابع در سطح ملی از جمله سیستم بانکی، برنامه و بودجه، وزارت کشور، سازمان شهرداری ها و دهیاری ها پیگیری شده و پیش می رفت تا در حداقل ترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

وی به پیشرفت پروژه در سال اخیر اشاره کرد و گفت: پیگیری های نمایندگان اردبیل، استاندار جدید و شورای شهر جدید موجب شتاب یافتن پروژه پل قدس شد که اگر این کار از اول شکل می گرفت، مردم پیش از این شاهد بهره برداری از این پل در روند زندگی خود بودند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز عرشه اصلی پل قدس بدون فعال شدن سایر قسمت ها بصورت آزمایشی زیر بار ترافیک شهری می رود، گفت: پل قدس بعد از تکمیل تمامی قسمت ها در آیتده نزدیک رسما افتتاح خواهد شد.

 

انتهای پیام/ج

https://www.dana.ir/1776171
ارسال نظر
نظرات